Bitdefender IS 2013 - BESPLATNO

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by metallac, Jan 24, 2013.

  1. metallac

    metallac Aktivista

    Naletio sam na ovo na jednom forumu, pa da podijelim sa vama:

    Code:
    koga zanima neka uzme jednogodišnju licencu
    i to sutra od 14,00 do 15,00 - samo u tjh sat vremena
    
    http://www.bitdefender.ro/media/html/yoda
    
    neka vas ne zavarava šta tamo piše od 15 do 16 h
    promocija je u Rumunjskoj a oni su sat vremena iza nas
    licenca može i na englesku verziju a nju skinite 
    
    http://download.bitdefender.com/windows/desktop/i_security/2013/en-us/bitdefender_is_2013_32b.exe
    
    http://download.bitdefender.com/windows/desktop/i_security/2013/en-us/bitdefender_is_2013_64b.exe
     
  2. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Ja vise BD nebi ni da mi plate, kupio sam jednom i zafrkao se. Microsoft owna BD
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma


    Što to? Ja koristim već duže vrijeme i zadovoljan sam, nakon mijenjanja dosta AV programa. Šta je kod tebe bio problem?
     
  4. Tesla

    Tesla Aktivista

    Ja licno koristim mse i prezadovoljan sam vec godinama sa njim. Svejedno imam kolegu koji je teska paranoja poslao samm mu link na ovaj post.

    Hvala u svakim slucaju.

    Ja se ne sjecan kad mi je zadnji put uletio virus ili sl.

    Sent from my phone using both of my fingers
     
  5. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Imam total security licencu na dvije godine. I sta je velika zamjerka su par njihovih plug-inova za browsere koji uspore internet makar 300%( nemoguce yt snimak gledati) i to sto je program prerobustan.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    potpis

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ovo cu skinuti svakako
    prije sam koristio bitdefender i odlican mi je bio,dok je jos bio XP,vazda raznorazna gamad ulazila

    sada koristim free avast i virusa nisam vidio godinama,jedino nekada trojani na crackovima ali od toga nema nikakve stete,to se lagano ukloni

    malware-i su najgora gamad
     
  8. civil

    civil Aktivista

    Dobar je bitdefender,proglašen je najboljim antivirusnim rješenjem u 2012 godini.Zna praviti probleme sa internetom,recimo,uradite speedtest,vidjet ćete kako neda onoj kazaljki da izmjeri brzinu.
     
  9. irhadkul

    irhadkul Komšija

    O tome sam ja isto pisao par postova iznad, to je do njihovih plag-inova za browsere. Moras ih sve na disable da bi ti net normalno radio.
     
  10. civil

    civil Aktivista

    Korisnicima windowsa8 ne preporučujem bitdefender jer isti pravi velike probleme.Ja sam morao formatirati sistem.Prvo mi se sve jako usporilo,drugo nisam mogao obrisati antivirus,obrisem sa onim deinstal toolsom,nakon restarta on opet tu
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    obrises iz safe moda i nema problema
    udjes u program files i obrises cijeli folder i to je to

    evo ja sam dobio licencu,nisam jos instalirao (ne znam ni hocu li) ali neka ima,mozda i prodam za neke sitne pare
    inace licenca kosta 50 Eura na 1 komp i 1 godinu

    http://www.bitdefender.com/solutions/in ... urity.html
     
  12. civil

    civil Aktivista

    :roll:

    Toliko posla oko deinstalacije.Nego, ključevi rade,upravo registrovao i dobio 365 dana
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da li account sta veze za e-mail ili je samo kljuc koji dobijes bitan ?
     
  14. civil

    civil Aktivista

    Bitan je ključ.Tek kada uneseš ključ i aktiviraš traži ti i da se logiraš sa postojećim accountom ili da kreiraš novi.Jednom kada to uradiš dođe do vezivanja za mail(barem tako mislim,a možda se i ne poveže nego čisto onako imaš account). Kasnije imaš na defenderovoj stranici izlistane sve svoje aktivacije i ključeve,ako ti kad zatrebaju
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sad sam se sjetio,i ja mislim da nije bitno to,jer sam imao account na bitdefenderu,kad sam ga prije koristio
    btw.evo ujagmio sam dvije licence,prijavio na dva maila i proslo,jedino sto mi sada ne radi yahoo mail,nece da ga otvori ni naopako
    valjda proradi kasnije :D