Black Prophecy

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Feb 13, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    Mala preporuka od mene za ovaj naslov. Vidim da ga niko nije spomenuo. Odmah da kazem da je nisam mnogo igrao.. dva-tri puta ljetos probao. Ono sto mi se mnogo svidja jeste grafika i okruzeje te komande. Odradio koji quest, borbe sa botovima i to je to. Nije mi se dalo dalje ali evo, opet je instalirao pa cu pokusati malo dublje provozati ovaj brodić.



    ..tako da bas i nisam mnogo upoznat sa igrom ali izgleda prilicno obecavajuce. Ako neko ima veceg staža, bilo bi lijepo da kaze koju. Pogotovo oko pvp sstema. U suprotnom, igra je free pa ne skodi probati malo.

    Black Prophecy sajt..

    EDIT: Cistam neke komentare iz doba bete i izgleda da je akcenat na pucačini. Hmm.. opet nsiam siguran o cemu se radi ali, valja probati.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Igrao betu, ne znam, misije su nemastovite, repetitivne, dosadne, jedino pvp, ali tesko je i to bez dobre ekonomije.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Preporuka za igru koja ti i nije bila nešto, i koju si probal dva do tri puta ljetos? :roll:
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Mala preporuka od mene za ovaj naslov. Vidim da ga..
    Odmah da kazem da je nisam mnogo igrao..
    Ono sto mi se mnogo svidja jeste grafika i okruzeje te komande.
    Ako neko ima veceg staža, bilo bi lijepo da kaze koju. Pogot

    Ako ti se ne skida, nemoj.

    Zeleni - Po nekim komentarima se opet cini zanimljiva mada ce se to svesti na ukus.. prije. Vidim da novac sluzi samo za šminkeraj i neki boost xp-a.. ako se ne varam. Sto nije toliko strasno.

    Pokusat cu detaljnije probati a ako ima neki valjan naslov slican ovme da se da igrati, javi.
     
  5. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Evo ja instalirao da probam ali ne mogu da pokrenem igru, pise "The patch-server is not available. Please try again later."
    Malo sam guglao i ova poruka se navodno javlja kada neki firewall blokira launcher, ali to kod mene nije slucaj 100%.
    Steta, igra mi se cinila zanimljivom.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Serveri ne rade prek onoći pa se ne mozes odraditi log in. sad' sa konkretnom porukom ne znam sta je problem. Je li EU verzija igre ?
     
  7. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Jeste EU verzija. Kada udjem preko BlackProphecy.exe, igra se pokrene i dobijem onaj login prozor ali kada ukucam username i pass samo stoji "connecting to server" i nista. U gornjem desnom uglu pise BP_1.1.0a
    Vjerovatno treba neki patch koji launcher treba da skine ali na zalost njega ne mogu da pokrenem.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra skine svaki update koji je izdat. To sto tebi pise, meni zna pisati u jutarnjim satima ili bas kasno navecer.

    Ako se ne varam, nije jednom htjelo preko dana odraditi login pa sam reinstalirao igru i sada fercra. Probaj ponovo. Nadji onaj download-ovani fajl pa instaliraj i neka ti samo skine update.