Blue Screen nakon instalacije Flash Player-a

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by JaLa, Apr 7, 2012.

  1. JaLa

    JaLa Komšija

    Pozdrav,

    Neki dan sam instalirao/update-ovao Flash Player 11. Nakon toga, racunar zaledi i nekada se pojavi plavi ekran, al nisam uspio procitati koja je greska, jer se nakon toga restartuje. Je li moguce da je to do Flash Playera ?
    I ako jeste, jedino rjesenje je da instaliram stariju verziju playera ?
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Uradi sistem restore do prije instalacije, ako i dalje budes imao problema znaci da nije do flasha.
     
  3. JaLa

    JaLa Komšija

    Nemam restore point-e. Inace, nisam nista osim tog update instalirao niti skidao sa neta... Instalirao sam Flash Player 10, i Chrome radi normalno, dok Firefox trazi da instaliram novi FLash Player, i dok to radim zaledi...
     
  4. civil

    civil Aktivista

    Maloprije mi izbaci bluescreen na laptopu.Inače,sinoć sam primjetio da mi se neki video sadržaji ne vide kada prebacim u fullscreen mode na youtube a vidim po forumima da ima raje koja se žali na ovo nakon istalacije najnovijeg flesh-a.
     
  5. JaLa

    JaLa Komšija

    Tuga, znaci moram cekati sljedecu verziju Flash-a da bi mogao normalno koristiti Firefox ?
     
  6. civil

    civil Aktivista

    I ja sam na firefoxu al haj ga znaj pouzdano odakle plavi ekran
     
  7. JaLa

    JaLa Komšija

    Pa nema sta, meni dok instalira ili nakon instalacije zaledi ili se restartuje uz plav ekran. Tako da je Flash valjda :)
     
  8. civil

    civil Aktivista

    Proklet bio dabogda :lol:
     
  9. Dzoni

    Dzoni Novi član

    sorry ako je stara tema, ali mozda nekome pomogne, meni je licno pomoglo, ovo sam dobio od jednog drugog forumasa....



    Odi na Start-Run,u naredbeni redak upiši cmd,stisni enter i kad ti izbaci crni prozorčić upiši naredbu chkntfs /x c:

    C:\Users\korisnikcc>chkntfs /x c:

    Pazi na razmak između s i /......... i na razmak između x i c

    Potvrdi sa Enter

    Restartaj komp i to je to,nadam se u tvom slučaju.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Nije da je stara, vec prestara tema :) Ali svejedno, to sto si ukucao znaci da iskljuci check disk c: prilikom boot-a, ne znam kakve veze ima sa flash-om.