Blue Screen of Death

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by J4SK0, Nov 15, 2007.

  1. J4SK0

    J4SK0 Novi član

    pozdrav

    Imam jedan problem. Kada hocu da formatiram C: , ubacim "originalni" win xp CD odaberem bootanje sa njega,
    pocne ono provjeravanje hardwarea, sve zavrsi i kada treba da pocne slijedeca faza pojavi mi se BSOD ?!?!?!?

    Svaki put ima drukcije znacenje, mislim drugacije pise onaj error report.

    ako neko zna do cega je nek pomogne.
     
  2. Pezzaa

    Pezzaa Aktivista

    jedino da probas zapisati ili sta kako vec kopirati taj error code i onda google-ti, ovako tesko da ce ti ko reci sta je...
     
  3. Looney

    Looney Komšija

    Bilo već na forumu...
    Instalacioni CD, optika, memorija, mb ... odaberi jedno eliminiši, pa onda odaberi drugo pa eliminiši i tako redom dok ne riješiš problem :|
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Čak i PCI uređaji znaju ciniti slicne stvari...

    Ako imaš PCI uređaja povadi ih sve pa probaj.
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  6. Vezir

    Vezir Novi član

    Ja bih od svega prvo provjerio memoriju
     
  7. Sale

    Sale Aktivista


    upravo sam mu to i ja rekao (preko msn-a) no on smatra ako je kupio nov computer da mora sve da fercera :mrgreen:
     
  8. Ostraq

    Ostraq Guest

    Po onome sto sam ja iskusio, nazalost i najcesce je memorija ta koja pravi probleme.
    Nedavno sam kupio NOVU novcatu memoriju. Sve bi trebalo da ide "k'o po loju", ali ne.
    Memtest-iram ju i nakon 5-10% testa pocne da prijavljuje greske. Sreca u nesreci kontaktiram prodavca i odobri mi RMA. Pa evo sad je na putu da je "revidiraju".