Bluetooth Problem

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Tensai, Nov 25, 2012.

  1. Tensai

    Tensai Komšija

    Imam problem sa bluetooth adapterom na laptopu HP G62.Nekad je bluetooth radio ali sporadično,dok je jedno vrijeme izbaciovao error usred slanja fajlova.Sad ne radi nikako,tj nikako ga ne prepoznaje.Driveri su automatski tj. kada se stavi adapter sam ga windows prepozna.NEkoliko puta sam ih brisao i reinstalirao ali ništa se ne mijenja.
     
  2. GW

    GW Moderator

    Probaj drivere sa HP-ove stranice. Probaj i neki drugi uređaj/mobitel sa laptopom.
     
  3. Tensai

    Tensai Komšija

    Skino sam te HP drivere međutim kad ih instaliram kaže "bluetooth device not found".
     
  4. Tensai

    Tensai Komšija

    Bump.Probao sam bluetooth adapter na 3 različita računara i operativna sistema.Na svakom radi osim na ovom laptopu.Do čega bi moglo bit?
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jesi li probao sa drugim USB portom. Ako je Win XP u pitanju pokusaj ponovo instalirati usb drivere, treba ti i sp3.
     
  6. Tensai

    Tensai Komšija

    Probao na sva 3 porta.Brisao i instalirao drivere na sva 3 porta.Doduše driveri se sami instaliraju jer ga windows sam prepozna.U pitanju je windows 7.