Boot ili ne?

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Gizmo, Mar 19, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Gizmo

    Gizmo Novi član

    Prijedlog i pitanje ujedno.
    Sta mislite o "clanovima" koji se registruju samo da bi postavili post o prodaji komponenti?
    Da li je kvalifikacija "boot" primjerena i za njih? :lol:
    Moze li se i da li je potrebno ograniciti minimalan broj postova koje treba imati da bi
    se mogli koristiti > Oglasi < ?
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Koja je svrha ovoga?
     
  3. Gizmo

    Gizmo Novi član

    Malo cima po zivcima kada vidim user-a da se registrovao samo da bi reklamirao
    firmu... Tebe ne nervira? Primjer: viewtopic.php?f=5&t=17322
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Sta ti hoces sa 58 postova svega ti?
     
  5. Hansel

    Hansel Komšija

    Da odmah u startu pokupi simpatije članova a i moderatora. Zar nije očito? :)

    Ja se borim za dobrobit ove zajednice. Zar nisam dobar? :D
     
  6. Gizmo

    Gizmo Novi član

    A ja covjeka.... Pa nisam se ja registovao sa namjerom da prodajem nesto pa bilo to materijalno ili nematerijalno (pamet), vec mi se svidjeo forum zbog ljudi koje hoce pomoci
    kada nekome negdje zapne. Iz istih sam razloga i ostao... ali nije prica o tome,...sad` sam se poceo i pravdati, tc, tc...
    Sta bi bilo da sam se registovao i prvi post ---> Tras, prvo pa musko... evo mene, prodajem
    nesto, povoljno, novo, hit i slicno. Navali narode.
    A osim toga, ti nisi nikada imao 58 postova na ovom forumu?
    Da nisi po defaultu krenuo od par stotina?
    No hard feeling.
    @hansel: pa kazu ljudi napisi neki prijedlog i slicno... :evil:
    Napisi i docekaju te na noz.
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Ako hoces nesta predloziti to mora biti konstruktivno, to je svrha oglasa da ljudi prodaju. HWB (radi oglasa) ima vise posjeta i registrovanih korisnika preko kojih Enis sa svojim rodbinskim vezama u Telekomu uzima milione.
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    Shvatam tvoju namjeru, odnosno volju da doprineseš forumu nekim svojim prijedlogom i sl.

    Ali vidi jednu stvar. Ti si se na forum registrovao ove godine, a ja tek prošle, dok je Sulu tu već od 2004. S obzirom da je on moderator vjerovatno je tu od samog početka na osnovu čega se može zaključiti da je ovaj forum aktivan već 5-6 godina. Misliš li da za ovih 5-6 godina već nekome (članovima, moderaciji, administratoru) nije zapalo za oko to nepoželjno registriranje na forum samo radi jednog posta, odnosno oglasa i da oni već nisu razmišljali kako stati tome na kraj a da to bude neko optimalno rješenje. Nisu ti ''šverceri'' tek sad počeli postati svoje oglase na forum. Prema tome, kako je tako je. Tu ne možeš nešto posebno uticati, niti te treba to tangirati.
     
  9. Gizmo

    Gizmo Novi član

    Ma sve je O.K....trazio sam po prethodnim postovima da vidim pise li iko ista o tome i slicno, ali nisam nasao. Nego meni su pomogli na ovom forumu (Nani), pa sam tu da isto ucinim i ja
    ako budem mogao i znao. :smt006
     
  10. GW

    GW Moderator

    Zamaraš se oko gluposti. Koga briga za te pokušaje prodaje čega god?
     
  11. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Kakve veze ima sto se neko registrirao samo da postavi oglas?
    Za to i služe Oglasi.

    Možda covjek bas prodaje sto ti treba.
    Ako ti to sve smeta, imas onu opciju "Mark topics read"
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    Hajmo raspisati referendum oko ovoga pitanja. :D
     
  13. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Slazem se u pospunosti sa ray-om, svi mi imamo neke svoje razloge sto smo ovdje, neko zbog financijske koristi, a neko da postavlja ovkava pitanja :) .
     
  14. Gizmo

    Gizmo Novi član

    Potpis za to.
    Mark topics read - hvala za rjesenje.
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    gledam cijelo vrijeme... jel ti pod boot misliš na bot?
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    vjerovatno na to i misli :mrgreen: neka skriptica koja ce registrovanim clanovima sa brojem postova manjim od 20 (lupam) zabraniti da pisu postove u sekciji Oglasi
     
  17. Gizmo

    Gizmo Novi član

    Ako se sada slozim sa tobom opet cu se "najest` jezika".
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ne mozes vise nego sto jesi haha :D al po tom avataru vidim da ti i nije bas krivo. tu je kez od uha do uha :lol:
     
  19. Shilje

    Shilje Aktivista

    Bezveze,cuj nemoze prodavati nesto ako nema tolko i tolko postova.Ali ti si postigao svoj cilj dodano ti je jos postova na tvoj korisnicki racun...
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Na kraju bi dobili kontra efekat pa bi šverceri s ciljem da postignu tu cifru od 20 postova bezveze spamali po drugim temama, onako formalno.
     
Thread Status:
Not open for further replies.