Braun toothbrush

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Haker, Mar 10, 2011.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da li ima u Sarajevu da se kupi?
    http://www.oralb.com/products/electric-toothbrush/

    Ja sam već dvije pokvario, teška, ispadne na pločice ili u kadu i krepa. Navikao se pravo, sa običnom četkicom kao i da nisam oprao zube.
    Do sada sam imao ProfessionalCare 3000
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ima u merkatoru, ne znam koji model. Mislim da ima svaki veci trzni centar nesto Braun modela.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tako sam i mislio, valjda naletim negdje. Hvala Dog.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Bilo kako bilo jednom kad nadješ sebi novu razmisli da je svežeš na špagicu pa oko vrata ko djeca ključ od kuće.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koliko para je "ovo",i zašto se bitno razlikuje od obične četkice?
     
  6. Triforce

    Triforce Aktivista

    Pa trese, okrece se il' sta već. Efikasnije valjda pere.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Puno pere bolje, teško je reć koliko dok ne probaš i ne vidiš. Evo ja ne perem s njom par dana i imam osjećaj kao da i nisam prao zube. Skupe su, ja sam jednu dobio, a drugu kupio u hrvatskoj nemam pojma koliko je bila. Najbolji model je 200 dolara, ovaj u sredini je sigurno oko sto,a li opet ne kupuješ svaki dan.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Vjerujem ti na tu priču oko pranja,jer se i sva bit pranja zuba svodi na mehaniku pranja,a ne na pastu za zube ko što ih dosta smatra :) Skupo doduše,sumnjam da ću imati uskoro prilike to nabaviti,nažalost :(
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Meni je zubarka preporucila da uzmem. Uklanjaju kamenac ispod zubnog mesa i sprijecavaju upale. Obicna to ne moze.

    Sent from my Desire HD using Tapatalk