cd/dvd wallets

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by woland, Jan 9, 2008.

  1. woland

    woland Aktivista

    zna li neko gdje u sa ima dobrih i kvalitetnih walleta za cd-ove? znam da ima dosta u robotu, ali mi se neki manji nisu pokazali bas kvalitetni.

    ja bih nesto na ovaj fazon :wink:

    [​IMG]
     
  2. GW

    GW Moderator

    Vidio sam jedan fin u mobil mediji. A Boga ti šta fali onim jeftinim? Vallet ko vallet.
     
  3. vnm_

    vnm_ Komšija

    velika mana onih dzabakusa iz robota, sto je na njima stampana vatra, je da se sami od sebe zaklope. to je pravo iritirajuce kad izvadis neki medij da nesto s njega kopiras, pa poslije opet moras traziti gdje je bio jer se to govno zaklopilo. :(

    doduse nisam imao taj problem sa onim cisto crnim iz robota.
     
  4. GW

    GW Moderator

    Imam i ja taj sa vatrom. :D I fakat se zatvara.Mada meni ne smeta. A i glupo se žaliti na nešto što košta petaka.
     
  5. vnm_

    vnm_ Komšija

    kako ne mogu, ako jedni za petaka ne valjaju a ovi drugi valjaju. :)
     
  6. GW

    GW Moderator

  7. GW

    GW Moderator

  8. GW

    GW Moderator

    Ili ako hoćeš nešto neobično...

    [​IMG]

    \\ kevlar/platinum weave with carbon fibre structure //
     
  9. GW

    GW Moderator

    Ili ultimate cd/dvd wallet...

    [​IMG]

    \\ Owned by the Queen.She has digitized her music collection and has no use for the case. //
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    GW, Postoji opcija edit..

    woland, ti to hoces da budes faca sa ultrakvalitetnim walletom za cd-ove? :mrgreen:
    Jednostavno uzmi nesto prakticno.. Sto manje, a sa sto vise mjesta za cd-ove..
     
  11. woland

    woland Aktivista

    hvala svima na prijedlozima i savjetima :wink:

    ma, nemam ja nista protiv onih jeftinih (imam ih nekoliko iz robota, crni sa nekim narandzastim momentom na sredini i super me sluze), ali mi treba za poklon da nadjem neki bolji i skuplji, da ne kupim bas onaj od petaka :p
     
  12. GW

    GW Moderator

    Ovo je ono što ti tražiš...

    [​IMG]

    quote sa stranice:
    "It's made of a material that saves all data in the Cd's to it's lining and if the thing gets crushed it automatically regains it's shape,fixes your CD's and rewrites the data onto them."
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Eh ovaj se i meni svidja.. :D Sto nam nisi i cijenu nabacio?
     
  14. woland

    woland Aktivista

    e, pa sad, nece u njima nositi cd-ove sa tajnim spisaka cia-e ili fbi-ja :p
    treba mi nesto sto je eto iole solidnije od onih walleta iz robota posto ipaj ide za poklon (i to se nas nekoliko tali, pa da ne ispadnemo cicije bas :p )
     
  15. GW

    GW Moderator

    Selvine, ako moraš pitati za cijenu, ne možeš ga priuštiti.
     
  16. GW

    GW Moderator

    Pa što ne kažeš odmah. Evo malo prije sam vidio u merkatoru ovo:

    [​IMG]

    Savršeno, zar ne?
     
  17. woland

    woland Aktivista

    evo, nadjoh slucajno (zahvaljujuci temi o jeftinim mp3 playerima :mrgreen: ) ovu stranicu sa dobrom ponudom ovoga sto mi treba http://www.hgspot.ba/home.php?cat=134803

    e, sad, je li iko kupovao u ovom HG spotu? koliko treba da dodje isporuka do sa, otprilike i placa li se dostava posebno? ako neko ima informacije, hvala :smt002
     
  18. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ja sam podavno dobio na poklon jedan wallet, crni, kozni, marke TCM
    planiram uzeti jos koji komad, jer nisu fusheri kao neki kineski :D
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Neki dan cigani na Ferhadiji prodavali komad/1KM :)
     
  20. Ninja

    Ninja Komšija

    Jednom uzeh u Robotu pet komada za 40 diskova. Da ga jebeš ne može se zatvorit ako ima više od 34 DVD-a u njemu.