CHAINTECH SA6600G Geforce 6600GT 128MB GDDR3 AGP

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by FearLess, Jun 11, 2006.

  1. FearLess

    FearLess Aktivista

    Posto je moja Albatronka osla u pm 6 dana nakon isteka garancije pa sam odlucio sam da nabavim novu graficku isto 6600GT
    http://www.newegg.com/Product/Product.a ... 814145107R

    Znaci mogu nabaviti preko newegg-a
    Ako ko ima neki bolji prijedlog iz newegg-a do 120$ nek kaze sad ili nek zauvijek suti :)
     
  2. 3125

    3125 Komšija

  3. FearLess

    FearLess Aktivista

    Uzimam tu sigurno ako neko nenadje nesto bolje
     
  4. Ante

    Ante Aktivista

  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    nemoj uzimati chaintech vidio sam jedno 10-ak sprzenih (izgori im neki mini tranzistor) na novim modelima su tu stavljali hladnjak al su ipak i one izgarale

    mislim na 6600 i 6600gt modele
     
  6. FearLess

    FearLess Aktivista

  7. Ante

    Ante Aktivista

    sta god uzmes nemoj open-box, kolko sam svatio to ti je od ovih sta ih vrate u ducan.... zato su i jeftinije
    neznam ja sam cuo samo dobrih stvari o 1600pro, jos ti ima shadere 3.0 i HDR+AA support.....a vidio sam ljudi da igraju oblivion HDR+AA sa tim i jos pristojan fps...
    jedino mozda da pricekas sljedeci mjesec bi trebo doc 7600GS i GT za AGP
     
  8. FearLess

    FearLess Aktivista

    Nemogu cekati slijedeci mjesec jer vec sutra lik treba da naruci pa mi nabrzinu recite koja je od ove cetri do sada bestbuy graficka, njavise se dvoumim izmedju x800gto i 1600pro
     
  9. DevilsAdvocacy

    DevilsAdvocacy Novi član

    http://www.newegg.com/Product/Product.a ... 6814102674

    Ova se mogu otkljucati i overclockati do besvijesti (imam je), unlocka se u roku od 5 minuta, dobijes overclock program s'njom, tako da i to ide sve automatski, obicni x800GTO se NE moze unlockati, dok ovaj moze 100%, uz to imas i Video in (Koji je poprilicno dobar) i video out (ako ne koristis SVHS losh, moze posluziti samo za filmove), ako ti treba jos informacija, slobodno pitaj :), mogu ti dati i svoj MSN, imam vamo bootabilan image za unlockanje kartice i sve :mrgreen:.