Chrome brisanje povijesti

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by bego, Oct 28, 2014.

  1. bego

    bego Novi član

    Chrome brisanje povijesti
    Kada uđem u povijest stoji mi prvo naziv kompjutera (MOJ-PC) pa neki link stranice koju često posjećujem nazovimo ga NEPOZNATO, pa obriši povijest i ispod linkovi tj povijest. Obrišem povijest normalno ali ispod MOJ-PC taj link NEPOZNATO uvijek ostaje. Što je to i kako to obrisati ?
     
  2. selvin

    selvin Moderator

  3. bego

    bego Novi član

    Je to je ali kako je otvoren tab ako je sve pogašeno i pobrisano i sa cclenerom ?
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Ne znam kako to brise, meni pokazuje ono sto sam zadnje ostavio otvoreno. Mozda na tom racunaru gdje ti pokazuje trebas da ga zatvoris i odradis clean.
     
  5. bego

    bego Novi član

    To me i mući što to nikako ne mogu maknuti. Otvorio, zatvorio, počistio ali to stoji ?????
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Na oba racunara? Svejedno se to cuva negdje na Google serverima, jer kako bi inace syncao, ali kako izbrisati, to ne znam.
     
  7. bego

    bego Novi član

    Isključio sync povijesti. Što će mi to
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Prije je bilo po default iskljuceno. Meni stima kad je ukljuceno, ako mi treba neki link sto sam kod kuce posjetio, nadjem zacas.
     
  9. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Mislim da prilikom logina google racunara i tamo negdje u postavkama imas da obrises historiju za stalno (barem su tako tvrdili). Eh sada, to je bilo prije pa ne znam imali i sada, al pogledaj.
     
  10. Pionir

    Pionir Overclocker

    ctrl+shift+del

    komanda koja sve brise, brise i ono sto CCleaner ne brise...ostavi posswords (ukloni kvakicu), a znam da sve brise od perioda kada sam koristio ramdisk :wink:

    [​IMG]
    Isto tako neki programi koje bas i ne vidis prave probleme-vezu se za tvoj "default" browser.

    Kod mene je IE default browser (jer on sve brise bez obzira, ali chrome ostavlja nesto podataka) i bilo koje smece se prvo veze za njega-default browser-IE, a ja koristim Chrome :)

    Poslije, ako za to ima potrebe ili sumnjas, pokusas na razne nacine uci u trag koje "smece" pravi probleme istrazujuci add-ons, extenzije, apps, control panel-deinstalacija programa itd-itd...