Cities In Motion

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Apr 8, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator




    Da li je neko zaigrao ovaj naslov ? Moram priznati da mi se igra prilicno svidjela. U biti je prepusteno sve na tebi i nista nije linerano i fikso sto je super sa jedne strane dok sa druge treba mnoooooooooogo eksperimentisati da se nadje najbolji sistem koji je profitabilan a ujedno i da kupci budu zadovoljni. Milion puta sam igru zapoceo sa nule jer je postojeci sistem nemoguce kompletno ispraviti u trenutku kada vidis da ne funkcionise najbolje, gubis novac, reputacija firme losa itd itd.

    Odradio sam sistem sa vise bus lija koje su manje ali su povezane lancano. Istina da sam ovaj hint nasao na netu jer sam dosta toga pokusao ali jednostavno nije funkcionisalo. Mozda da budem na nuli pa se vrti u krug ali tesko napredovati a kupcu prilicno nezadovoljni.

    Odradio sam sedam objektiva. Zadnji su bili metro i bus linije do metro stanica. Reputacija firme je odlicna. Mislim da se i novac zaradjije i ako sam uzeo dva kredita za izgradnju podzemne metro linije. Postoje stanice sa guzvama i nezadovoljnim putnicima pa cu pokusati odraditi neke linje rasterecenja.

    Sve u svemu, preporuka od mene. Prilicno zabavna igra.

    Jos jedna hint, obracati sa vremena na vrijeme kuda idu putnici te ako nema bus stanica ispred njihove kuce ili firme, ili cak nema linije do njihovih odredista, napraviti ili novu liniju ili udariti stanicu pa je prikaciti naneku liniju.

    Jos nesto, vise od 3 busa nemam po lijinama. Vecinom su 2 busa. Prije je bilo i 15 buseva jer su linije bile povezane kao jedna po cijelom gradu sto je doslo do guzve na cestama a takodjer sma primjetio da zna doci prazan bus i ni jedna osoba ne udje u njega.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. irhadkul

    irhadkul Komšija

    ja nesto ne smijem da pocnem bojim se da je zarazno.
     
  3. Triforce

    Triforce Aktivista

    dobio sam je free... nisam jos probao O_O
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Sta bi vi bez mene 8)
    Ja je jos nisam instalirao, nemam vremena od Allodsa.. :mrgreen:
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Meni igrica crasha kada god pokrenem, gledao neke fix-eve ali nisam nista kvalitetno nasao, za sad sam je ostavio po strane ali nadam se da cu je moci probati.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Poslije tvog opisa, sad mi se baš igra :D Davno nekad sam igra neku igru, JoWood produkcije, gdje si se bavio saobraćajem u gradu, autobusi i tako to, ne sjećam se imena, ali znam da su se dobijali bolji busevi s vremenom, i da su morao da praviš te rute kuda će ići, da budeš profitabilan. Tvoj post me upravo na to podsjetio, zato mi se i igra : )
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Stigao sam do trecega grada. Moram priznati da je prvi mnogo tezi. Firma je bila u punoj zelenoj reputaciji u drugom gradu. Nisam nesto mnogo zaradjivao, digao opet dva kredita ali je ipak sistem bio dosta laksi nego onaj prvi.