Clarckson - The Italian Job

Discussion in 'Generalna diskusija' started by SamiRX-8, Nov 26, 2010.

  1. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Odgledah sinoc, fino je odradio, nema toliko zezancije i zamjerke na svaku sitnicu, pominjanja nebitnih stvari... Malo se uozbiljio, ali ima opet par provala tipicnih za njega :mrgreen: , da ne bih spoilao, i govorio nesto konkretno, najbolje je da pogledate sami... Evo i trailer :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Gledao i ja, 'nako, nije me nesto ocarao. Bolji su proslogodisnji Duel, i Thriller iz 2008. ako neko nije gledao.
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Jesu bolji, ali kad se vec nema sta gledati, nije ni ono bilo lose :), mislio sam da ce praviti neke drugacije usporedbe, onako je bilo auto za autom :), i sto je ubacio ono na kraju gdje ucestvuje u utrci je bilo nekako malo, trebao je jos nekih detalja ubaciti da ubije monotoniju, ali sta je tu je. Te sto si nabrojao svakako treba pogledati, tj. oni koji nisu :mrgreen:
     
  4. becke

    becke Aktivista

    Gledao sam trailer prije par dana, valjda cu odgledati i puni snimak kad ugrabim slobodnog vremena. :D
    Izgleda fino na traileru, ali na kraju krajeva skoro svaki trailer izgleda mocno. :D
     
  5. kAcA

    kAcA Aktivista

    I meni je prosli bolji ali svakako preporuka za ovaj, ima dosta zanimljivih scena (kao i uvijek uostalom :D)
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pogledao. Ovo mu je najbolji do sada, meni daleko bolje od cijele prošle setone Top Gear-a. Striktno o autima bez glupiranja i preseravanja.

    "458. is faster then you, can you confirm this message?" Oplakao sam na ovo.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni je ova bas sjela. Mozda bolja nego Thriller. Nema suvisnog materijala. Potaman.