CoD: Advanced Warfare

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Apr 24, 2014.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    "Procurio" jedan screen pa je red da se otvori tema.

    [​IMG]

    Meni izgleda kao screen BC3.. hahaha.

    Inace ko nije pratio, igra ce i dalje izlaziti svake godine ali ce imati trogodišnji ciklus sa razlicitim dev timovima. Ovaj naslov pravi "Sledgehammer Games" dok ce u ostala dva dijela ucestvovati "Infinity Ward" i "Treyarch".

    Ono sto mislim da je veca zabluda ovdje jeste sto ljudi kontaju da ce se svaki naslov razvijati 3 godine sto u suštini niti znaci da hoce niti ima efekat na kvalitetu. Koliko oni para ulze u razvoj, toliko ce se odraziti na kvalitetu a mogu oni raditi igru deset godina, svake hefte po jedno poluvrijeme, isto ti ga dodje. Odnosno, cisto sumnjam da ce Acti izdvajati vise novca nego sto je do sada.
     
  2. RaP

    RaP Komšija

    Re: COD: MW4

    Hehe fakat isto BFBC ma sada je cirkus u razvoju igara developeri malo vremena imaju za propisno Q /A zato se i desavaju ovakva sranja sa triple A naslovima
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: COD: MW4

    haj taman fino, poželio sam malo svjež modern warfare, nije ga odavno bilo.

    mada bih volio da ga treyarch radi.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: COD: MW4

    jel bas modern warfare 4?
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: COD: MW4

    Mislim da neće biti Modern Warfare serijal jer je priča završena manje-više u trećem dijelu.
     
  6. extibo

    extibo Komšija

    Re: COD: MW4

    Prije ce biti Ghosts 2.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: COD: MW4

    Nakon Ghost sranja nikada više niti jedan CoD serijal neću igrati ...
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Re: COD: MW4

    Meni je Ghosts poprilicno obecavajucio bio nakon onih par copy-paste failova u serijalu. I graficki a i po solidno akcijski nabijenoj kampanji. Daleko od toga da je bio cudo kakvo su obecavali ali je i dalje potencijal, mozda od ovog ispadne nesto da valja.
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

  11. rama

    rama Aktivista

    Re: COD: MW4

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Vedo

    Vedo Moderator

  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    COD u Crysis modu :)
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    šta je ovo :roll:

    :smt005

    i ovo ce da se proda u milijarde, tuga
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Imaće odličnu SP kampanju kao i svaki "moderni" CoD dosad i to mi je najbitnije. :)
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    lol Kevin Spacey. A bezveze sto su podjonili crysis.
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    Fallout 4, ima pipboy na ruci, jeb..ga opet mi je ovaj trailer bolji nego od Ghost-a
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Mozemo pricat sta god ocemo COD uvjek zabavi na 5-6 sati sto je danas tesko postici kakvog sve smeca ima .
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ovo je komotno trebalo nositi naziv black ops 3. a da su iskopirali crysis u mnogim segmentima, jesu. ne sviđa mi se što se potencira budućnost. ako je to već ideja bila, onda je trebalo nastaviti na black ops 2 i fino samo dodati 3. i u čemu je fora s kevinom spejsijem, marketinški trik koji bi trebao povećati zaradu?

    trailer k'o trailer, odličan. kao i svaki u cod serijalu. samo bih volio da je ipak bio modern warfare 4, a ne ovo.
     
  20. nFare

    nFare Komšija

    Meni je MW3 bio smeće kakvo nisam do tada vidio, nisam više ni pomislio da niti jedan odigram ali ovo djeluje osvježavajuće, a gdje će da ne valja kad je Spacey tu :D