CoD2 online

Discussion in 'Igre i konzole' started by Benq, Apr 17, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Benq

    Benq Komšija

    Da li neko zna sta se desava sa europronetovim game serverom, kada se preko free zone krenem konektovat na CoD2 javi mi ERROR: Server is different version : 1.2 ,a do juce je sve extra radilo... zna li neko o cemu se radi?
     
  2. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    PA SERVER IS DIFERENT VERSION !
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    Vidim i ja to, al sta da radim? I NEMOJ DA VICES :D
     
  4. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    nikad nisam igrao COD2 online al je vjerovatno ko i ostale igre skini patch VERZIJU kao i server bar je tako na WOW-u prepostavljam da je i na COD2 :D
     
  5. Benq

    Benq Komšija

    Ama nisam ti ja bas s tim patchevima za igrice najbolji nit neznam koju verziju da skinem, znas li koja je verzija barem pa da potrazim jer stvarno neznam...
     
  6. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    mora ti pisat kad treba da se konektujes nna server il vidi imajul kakvu svoju stranicu sigurno tamo ima vise informacija 99% je to u pitanju treba ti odgovarajuci patch! al u svakom slucaju pokusat cu nac koja je vezija
     
  7. Benq

    Benq Komšija

    Ma nista samo mi izbaci tu poruku koju sam prethodno napisao.Hajd pogledat cu jos malo na netu a molim te ako nadjes patch koji odgovara daj link pa cu ga download ili ako ga neko ima nek uploada negdje...
     
  8. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ima taj patch, v1.2, na EPN-ovom FTP serveru...
     
  9. Benq

    Benq Komšija

    Ako ima odoh odmah pogledat, hvala ti drug.
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    ¸to je patch 1.2. sa njim ne mozes igrati na serverima sa v1.0. sacekaj do idcueg ponedjeljka i svi ce serveri bit na 1.2.
     
  11. Benq

    Benq Komšija

    Trenutno je cod2 server preko EPN-a v1.2 evo sad sam skinuo patch sa FTP-a pa cu testirat.
     
  12. Benq

    Benq Komšija

    Testirano i radi odlicno na EPN serveru
     
Thread Status:
Not open for further replies.