Code updater SAMSUNG DSR9510

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by 3xD_design, Sep 28, 2004.

  1. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Stanar mi ima SAMSUNG DSR9510, te mislim sebi nabaviti takav. Zanima me kako se vrsi update kodova na kartici. Cuo sam da prikljucim Racunar i resiver preko COM kabla, te preko programa izvrsim update kodova. Zanima me ako mi netko moze reci koji je to program, te ako mi moze pojasniti kako se sve to radi. Od prvih koraka. Prikljucim racunar na resiver i...
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I ja hocu da se tim bavim, pa bi i mene zanimalo.
     
  3. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Bilo bi fino kada bi nam netko odgovorio, pa da znamo update sebi programe :)
     
  4. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Kupio sam resiver i otkljucavam programe. Lako je. :mrgreen:
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja cu Dreambox 7000 ako Bog da uzeti :mrgreen:
     
  6. djambo

    djambo Aktivista

    mocna stvarcica,imo sam prilike vidjet kak radi,frajer ga spojio na svoju mreznu karticu i sam skida update kad je spojen na net,najveca fora je hard i podrska za titlove i snimanje u mpg2 a sve radi u linux sistemu
    za svaki aparat se moze pronac na netu software za kodiranje i kodovi naravno piratski(samo kodovi"google")ali problem je hardware(programator) jel nije samo com kabel tesko se nabavi i ovi bolji su skupi stim da se nemogu svi reciveri bespla kodirat jer se za software placa a ako platis moras i zaradit na njemu tako da ga tesko neko i da zbog konkurencije,najisplativije je uzet Quadro 8000 koji se bez problema kodira a malo skuplji 8020 ima st procesor i u stanju je dekodirat sve zivo