Cooler za grafu

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Braca, Apr 11, 2009.

  1. Braca

    Braca Novi član

    Gdje mogu nabaviti cooler za grafu ati rx700 pro 256mb pcie?
     
  2. GW

    GW Moderator

    Imaš Zalman VF700 u Plusu, mada ne znam 100% jer nisi naveo o kojem se modelu radi.
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Skuplja pita nego tepsija. :D
     
  4. Braca

    Braca Novi član

    ma treba mi nesto skroz jeftino jer prodajem svoj komp cijeli pa samo da mi je da funkcionise...
     
  5. GW

    GW Moderator

    Onda kakav P3 hladnjak + vezice. Ne može jeftinije od toga.
     
  6. Braca

    Braca Novi član

    imam 2 neka coolera za socket a a nemam pojma kako da napravim sve to. nije valjda da je ovaj zalman najjeftiniji sto se moze naci... cuj 50km pa grafa mi toliko vrijedi...
     
  7. GW

    GW Moderator

    Pa ako imaš socket A hladnjake, improvizuj.
     
  8. Braca

    Braca Novi član

    Eh, jos samo jedno pitanjce... da li mi je bolje da kupim cooler vf700-bp1 zalman za 20km nasao sam, ili da improvizujem to i ne trosim vise love? koliko je komplikovana ta ipmrovizacija?

    [​IMG]

    [​IMG]

    Isplati li se sta radit, izletio sam ionako vec previse da bi ga napravio po zelji kupca al eto kad recimo igram neku igru 3min i samo zaledi i pocrni monitor... te daj mu gigu rama te daj mu 2x40gbgdd + 1 od 10gb :roll: nesto mi se bas ne kupuje vise...
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma dje ces ovo stavljat pa da ti ispod grafe ne moze nista stat :mrgreen:
     
  10. Braca

    Braca Novi član

    Mogu li ikako saznati da li mi se grije grafa, igram neku igru i u po frke pocrni mi ekran i zaledi sve... bas me nervira a provjerio sam mali cooler na grafi radi...

    Ima li neki software da prikazuje temp grafe???
     
  11. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    GPU-Z
     
  12. Talnay

    Talnay Aktivista

    Imas i Everest...
     
  13. Braca

    Braca Novi član

    [​IMG]

    Je li sve ok ovdje???

    Sad sam instalirao nba 2008 koja zahtjeva 64mb grafiku i opet zaledi cim krenem da igram :S:S:S:S

    Pls help!!!

    U pitanju je maticna GA K8N ultra SLI
     
  14. Braca

    Braca Novi član

    Evo opet, usao u igru poceo igrati... Zaledi, crn ekran, ugasi se monitor a comp radi, nista osim restarta nije moguce uraditi....
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Otidji gore na tab Sensors i daj SS.
     
  16. Braca

    Braca Novi član

    [​IMG]

    Evo ss-a, ugavnom ovako se napuni crveno do kraja...

    Ma da nije ovaj moj rodjak sta overclockirao? kupio sam ovo sve od njega ko zna sta mu je radio, da li mogu da vratim sve postavke na default, u biosu ili kako vec...

    Ps cooler na grafi radi i sada... sve je to spojeno na codegen 400w napojnu... ako ima kakve veze...
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    To sto ce crveno napuni do kraja ti je kao grafik neki, pokazuje kako se taj izabrani senzor mijenjao tokom vremena... Nije problem sto se napuni do kraja :D
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Sranje, nema senzora za temperaturu :/