Core2duo

Discussion in 'Računari i komponente' started by JVC, Feb 24, 2008.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    Zanima me procjena, azatim i eventualna prodaja procesora E6600 box, nema garancije ali nikada nije klolkan dobro hladen i mazen, drugi koji bi eventualno prodavao je Pentium dual core E2200 box ima skoro 3 Godine garancije (kupljen prije 15 dana).
    Lokacja je iskljucivo sarajevo.
    Pozdrav.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    350km je nov E8200, pa se racunaj da li se isplati prodavati :lol:
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Sve ja to znam ali sam trazio procjenu ne cjenovnik, ko ima para da kupuje nov neka kupi ko nema zato sluzimo mi, a jos necu valjda baciti procesor zato sto je izasao novi pa ljudi prodaju muzejske 3000+ ovdje ipak e6600 nije zajebancija.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Pa nije zajebancija, ko je rekao, proc ti vrijedi mozda 250km, sad ti skontaj da li se isplati. Sigurno si ga platio +600km.
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Platio sam ga 730 KM. ali je to nebitno sve gubi vrijednost zamisli da si kupio auto od 30 000 a sada ga mozes prodati za 10 000 koji je to zijan, samo sto izades iz prodavnice do kuce izgubio si 20% j*** ga tako nam je sve.
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Evo mi jedan humorista nudi 180KM. valjda lik misli da sam pasao travo iza zgrade, pa radije cu napraviti privjesak za kljuceve nega ga daba dati, nedam ispod 220KM. i mislim da je to postena cijena.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Vec sam ti rekao, radije nemoj ni mijenjat. Razliku neces ionako ni osjetit. ;)
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Jasta radi, ugradit cu zeni u racunar kada dode do toga da nesto zamjenim, a njen e2200 strpam u neku konfu za HTPC i vozdra.
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Zamjeniop sam, prodao e6600 doturio 150KM. i zavrsio to da se malo promjeni onaj e6600 sam koristio godinu i po i dodijo mi je vala.
     
  10. burner

    burner Aktivista

  11. JVC

    JVC Overclocker

    Naravno tu sam i uzeo, znam se sa slavoljubom a pored svega 3 godine garancije.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Prodat ces ga za godinu kao i e6600 :lol:
     
  13. JVC

    JVC Overclocker

    Tacno ali e6600 sam platio 730KM. a ovaj 375KM. opet cu daleko manje zijaniti kada ga budem mjenjao, nakraju stavim zeni u racunar njen e2200 bacim i to mi se isplati.
     
  14. Stryker

    Stryker Komšija

    Hajde mi molim te javi kad budeš bacao taj njen procesor, bolje je da meni daš u tom slučaju. Doći ću ja po njega, čak ću ti i platiti. :D. Ozbiljno.
     
  15. JVC

    JVC Overclocker

    Vazi, cim bude love za quad.