Cowon, Sansa... u BIH ?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by tux_, Dec 5, 2010.

  1. tux_

    tux_ Aktivista

    Pozdrav

    Da li je neko 'naletio' na aktuelne modele ovih proizvodjaca u BIH? Mozda neko zna zastupnika preko kojeg bi se moglo naruciti?

    U potrazi sam za kvalitetnim FLAC playerom pa bi prijedlog za nesto trece isto dobro dosao..

    (Sansa Fuze+ 16GB je 100ak € no izbjegavam eBay kad je u pitanju bilo sta za sto nasi strucnjaci na carini mogu pomisliti da je svemirski brod)
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Sansa je valdja serija playera a SanDisk firma. Da ne ides u pogresnom pravcu kada vec trazis. Mislim da se SanDisk sansa clip mogao kupiti na nasim prostorima pa ptreba provjeriti da li su ostali playeri dobavljivi. Conrad.ba ima dosta zanimljivih gadgeta ali im ne rad istranica. Ako si vec u Sa, otidji ako ti nije daleko. Mislim da su negdje blizu autobuske stanice.
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Cowona ne radi niko, i sumnjam da ces nesto naci. Sansa modeli se mogu naci, mada su rijetki. Chekiraj ove standardne shopove, cini mi se da je imtec imao nesto.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Samo sto se isti player na bayu moze uzeti za upola manje para. Cuj 280KM?!
     
  6. tux_

    tux_ Aktivista

    Smijesno.. 8GB 355KM.. pa i Apple je jeftiniji. Hvala u svakom slucaju..
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, krece se oko 50-60$ ovaj model od 4GB. Sta da se radi, ako ne nadjes negdje drugo, ostaje online,