1. extibo

    extibo Komšija

    Koristio sam Dropbox za potrebe cloud computinga i na preporuku prijatelja sam probao Cubby prije nekoliko dana. Simpaticna aplikacija, veoma jednostavna i efikasna. Puno bolja (IMHO) od Dropboxa i ako ostane free, definitivno se necu vracati na Dropbox. Ukratko, Cubby bih opisao kao Dropbox bez ikakavih restrikcija, osim po pitanju prostora.

    Svaki acc dobije 5GB prostora, a svakim invite-om se doda po 1GB.

    Clanak na Lifehackeru: http://lifehacker.com/5907654/cubby-is- ... ot-invites

    Imam 5 invite-ova. Ko je zainteresovan neka mi posalje mail na PM.
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja sam se nekako taman navikao na Dropbox, imam 10ak giga, prostor nije problem, a i sve dokumente odavno stavljam u taj folder tako da ova prednost koju Cubby nudi u vidu syncanja svega meni nesto ne znaci puno.

    Ako zazivi moglo bi se ovo koristiti, ali je ovo trziste vec pravo zasiceno, od Dropboxa, preko Boxa (tu imam 50gb, neka promocija bila), SkyDrive je isto jako fin, Drive takodjer. Tesko se odlucit :D
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    A Google Drive? Integrisano sa svim ostalim Google apps-ima, isti fazon kao Dropbox tj. imas desktop app, plus sto 5GB imas a Dropbox 2GB, pri cemu se ne racuna kao u Dropbox-u sve sto i drugi share s tobom, vec samo tvoji dokumenti. Takodjer mozes staviti Google Docs da ti se sync i mozes ih offline gledati u Chrome.
     
  4. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ja sada koristim samo drive... kao sto kolega rece... sve integrisano :)

    Sent from my GT-I9100G