D-Link DI-524 Kofiguracija !?!

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Ghostbusters, Apr 28, 2009.

  1. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Pozz !
    Imam ovaj router e sad me zanima jedna stvar da li moze da se nastima na njemu da mi ostavlja podatke kada je ko bio nakacen na WiFi i koliko vremena , to sam vidio da moze raditi ali poslije resetovanja D-linkove one stranice to se izbrise.Znaci volio bi imati uvid kad nisam bio kuci da li je neko se kacio na moj WiFi - sad trenutno mi je dok je neko konektovan pise MAC adresa i vrijeme cim se otkaci ne pise nista, nadam se da ste me svatili sta bi ja htio.
     

    Attached Files:

    • pic.jpg
      pic.jpg
      File size:
      57.5 KB
      Views:
      1,213
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    mislim da to ne mozes postici sa tim routerom. koliko si bio konektovan na net, potrazi kod providera, u svom accauntu ;)
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    nista bez nekog wrt-olikog routera
     
  4. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    OK Hvala na odgovoru :(
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Vjerovatno ti to ne bi pomoglo puno, MAC adresu mozes promijeniti jednim klikom, i da se neko kacio, bilo bi ti tesko saznati ko je ustvari. Na netu imas mnogo tutoriala kako zastiti wi-fi mrezu, pa ti preporucujem da procitas neki ;)
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Zar nije lakse osigurat wifi nego pratit ko ti se kachi ili ne :p

    I WEP enkripcija ce zaustaviti 99.9% ljudi koji se pokusavaju nakacit na tvoj wifi.