dali ce izaci ikada???

Discussion in 'Igre i konzole' started by pac, Feb 6, 2006.

  1. pac

    pac Komšija

    vec sam jedanput davno pito pa eto da vidim dali je iko stnovo sazno radi se u metal gear solid3 za PC dali je izaso ili hoceli ikako izlaziti??
     
  2. Miko

    Miko Aktivista

    Ja znam da bi trebali uskoro izaci Resident Evil 4, Onimusha 3, Devil May Cry 3, Final fantasy XI, ali za metal gear solid 3 nisam nista cuo.
     
  3. Tenga

    Tenga Aktivista

    Trebao bi izaci, pod nazivom Subsitence, u Japanu je vec izasao, sad se samo ceka na evropsko/americko izdanje.
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    Metal Gear 2 je izašla za PC ali u Tuzli je nigdje nije bilo. Imao je jedan momak u SA ali je to bila kopija sa greškom. Nešto je mistično sa tom igrom i PC verzijom.

    Trojka sigurno neće izaći za PC.
     
  5. pac

    pac Komšija

    daj malo se lozite ljudi kome sad vjerovati?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    trojka je jos prije 2 godine najavljena za PC, ali zasad Konami suti o tome, iako je nisu otkazali. moje misljenje da ce se na kompu pojaviti otprilike kad MGS4 izadje za PS3. a sto se tice ostalih JAP igara za PC - jednostavno to nije to kad se ne igra na nativnoj platformi.
     
  7. TopniK

    TopniK Komšija

    Ako imaš dobar Gamepad onda ćeš Metal Gear, RE i sl. igrati kao i na PS.
     
  8. 3125

    3125 Komšija

    Što mi je ovo poznato :)
     
  9. Tenga

    Tenga Aktivista

    Imam ja MGS2:Substance za PC, nije uopste sa greskom, jedino sto ima gresku je da se mora uraditi full instalacija.
     
  10. 3125

    3125 Komšija

    Donosio je jedan moj jaran u skolu ali se zalio da nikako ne moze da instalira :D Valjda je to ta greska
     
  11. Tenga

    Tenga Aktivista

    Ja igru fino zavrsio na PC i PS2 pa sad gledajte, meni radi savrseno. :roll:

    Usput igra je "original" tako da ne bude zabune.
     
  12. pac

    pac Komšija

    e jarane nemozes ti org uporedivati sa fus meni je mgs 2 isto radi samo kad je bio neki filmic u igri likove neprikazuje kako treba samo budu sivi!
     
  13. Tenga

    Tenga Aktivista

    Vidis da sam original napisao sa navodnicma, sto znaci da je zestoki pirat.

    A ti filmici su ja mislim rijeseni sa jednim od patcheva, probaj patchovati ako imas tu igru pri ruci.
     
  14. pac

    pac Komšija

    ma kakvi prekuco sam je ali evo ko da me nesto kopka da je opet instaliram!!!
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ko ima ATI karticu patch od nekih 15tak megabajta je obavezan inace igra ima jos vise problema nego inace...