DDR3 kao Bundle uz P5K3 Premium

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by iskusni, Jul 16, 2007.

  1. iskusni

    iskusni Komšija

  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  3. hitman

    hitman Aktivista

    Top ploca, min 500KM :(
    :)

    Sa jednog od foruma,
    I've checked the prices and more information...
    ...1. In the UK it costs £550.00+

    Fakat, ne vijedi toliko, mozes kupiti cijeli racunar :)
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja bih rekao da je minus sto nema dodatnih slotova za ram. Cini mi se da ce vrlo brzo 2GB biti malo.
     
  5. iskusni

    iskusni Komšija

    Već sada je malo. A cijena je stvarno gay...
     
  6. TopniK

    TopniK Komšija

    Za šta? Za igranje definitivno ne. A da se baviš nekim 3d modeliranjem, programiranjem i testiranjem u virtualnim windowsima itd. onda možda i jeste malo.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    ovo ima smisla kao auto sa zavarenim felgama ili takva neka analogija... još ako je to stvarno toliko novaca vani, onda je best buy.
     
  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    jos kada izmajmunisu da stavljaju neku sklj memoriju na low end ploce, pa nasi pametni dileri pocnu to da trpaju u konfiguracije...fuj fuj fuj
     
  9. Ostraq

    Ostraq Guest

    @iskusni - zasto su 2GB malo, ne provociram nego stvarno pitam.

    Evo koristim trenutno 2 racunara uporedo, jedan sa 4GB (odnosno 3.15-3.2 kako XP prijavi) i drugi sa 2GB memorije.

    Kod igara, konvertiranja i dekodiranja ne primjetim veliku razliku. I ta razlika koja se osjeti je takodje vise do procesora nego memorije. Ili se varam?
     
  10. iskusni

    iskusni Komšija

    Rekao sam 2GB je malo zbog viste, pa čak i za igre, a naročito za 3d modeliranje i sl. 3GB ako se sve hoće raditi na visti.
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    uhh 1350KM? no thanks.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    za te pare uzmes solidan racunar. sa 2GB rama ofkors :D
     
  14. iskusni

    iskusni Komšija

    Ovo sve dođe kao marketing za DDR3, tj da što glađe prođe prelazak na DD3. Ne bi me čudilo da i drugi proizvođači ponude istu stvar.
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    intel recimo sigurno neće :wink:
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    kakav ba marketing za DDR3? :roll:
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ovo dodje kao neki obrnuti marketing onda - da ljude odbiju od DDR3-ce totalno. :lol:
     
  18. iskusni

    iskusni Komšija

    E hebiga stivi nisi me shvatio :D. Dođe kao promoviranje DDR3 za noobove (sa puno para :D)