Devil May Cry 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by Devil Hunter, Sep 29, 2008.

  1. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Šta mislite o ovoj igri ja sam totalno lud za njom stvarno sam bez riječi igrao sam 1,3 i 4 dio i svi su fenomenalni.
    Siguran sam da će uskoro biti najava o novom nastavku.Ta mi je igra omiljena i veliki sam fan DMC-a.
    Dante mi je jedan od najboljih likova u svim mogućim igrama ako ne i najbolji a dobri su i Nero i Virgil.
    Virgil mi je isto nekako drag zato je njegova slika ovaj moj avatar.
     
  2. Arnie

    Arnie Novi član

    Re: Devil Ma Cry 4

    nema sta igra je preluda :mrgreen: evo upravo sam je prekucao :)
    napokon port sa konzola da je uradjen perfektno, grafika mi je predobra, bas ono izglancana maksimalno, a nije nimalo ni zahtjevna naspram standardna ovih ostalih novih igara!
    Gameplay i igrivost su predobri , sve je stvarno super, nadam se i ja uskoro najavi novoga :D
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Upozorenje starijim clanovima:

    Vec sam tri posta obrisao na ovoj temi. Ako nemate nesto konstruktivno za reci, nemojte se ni javljati.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    -Prvi dio za PS2 debelo sisa sve ostale dijelove, cetvorka je "amerikanizirana" i malo priglupa, iako solidna igra.
    -Peti dio ne ocekuj jos dosta vremena.
    -Preskocio si drugi dio. Ne vjeruj recenzijama na netu.
     
  5. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član

    Ja sam cuo da je 2 dio dosta tezak za igranje pa ga je zato raja popljuvala ...licno nisam igro 2 dio tako da ne mogu komentarisat
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Meni licno je 2. dio najlaksi od svih. Igra je dizajnom i grafikom slabija od prethodnika, ali jos uvijek dobra, a pogotovo dobra kad se uzme u obzir koliko danas smeca izlazi i slicne ocjene kupi.