Dobar a jeftin mobitel sa mp3 playerom?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Loki, Mar 12, 2007.

  1. Loki

    Loki Komšija

    Pošto sam "tropa" što se tiče mobitela da pitam ovdje... Koji su još dobri mobiteli kao mp3 playeri osim SE Walkman serije a da ima neku prihvatljivu cijenu, recimo ispod 350KM? Imam W300i i zadovoljan sam ali me čisto interesuje da li se može recimo na Samsungu D500 slušati muzika jednako dobro kao na ovom W300, znači ako nabacim slušalice na D500 jel' kvalitet zvuka isti? Kakve memorijske kartice idu u D500?

    Za koliko se može kod nas naći nov W710 (sa slušalicama, karticom...)?

    Za koliko mogu prodat' ovaj W300 u dobrom stanju bez slušalica i sa manjom ogrebotinom na oklopu (koja se i ne idi dok se ne zagledaš)? Još je pod garancijom, dobio ga na Coca-Cola nagradnoj igri. :)
     
  2. vnm_

    vnm_ Komšija

    slusao sam muziku na W800i sa SE in ear slusalicama i na D500 sa nekim slusalicama koje su navodno originalne (izgledale su kvalitetno)...

    mozda da je smijesno uporedjivati ali eto recimo da meni D500 ne zvuci bolje od nekog kineza kojeg mozes uzeti za 50KM...a ja mislim da nema slot za kartice...
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    i ja bi reko da D500 nema podrsku za kartice.. i odma on otpada sto se muzike tice...

    i mada si napomenuo "osim SE walkman serije" probaj sa W800... on je isto sad jeftin... misli mda se moze za 300 nac nov a mob je strava.... al opet nije veliki "skok" u odnosu na W300... malo bolja rezolucija, velik community i dosta mogucnosti za moddiranje i to je u sustini to :D
     
  4. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    D500 nema card solt, ali ima ~ 95 Mb ugradjene memorije. Ja imam d600, kvalitet zvuka je dobar, ima microSD card slot, ali SE (npr K700i) ima mnogo jače zvučnike, ali sa slusalicama (koje dobijes u pakovanju) se moze solidno slusati muzika na d600, ali defititivno to nije bas najbolje rjesenje, ako namjeravas jak ocesto slusati mp3!

    Cijena ti je sada oko 400 KM sa 6 mjesci garancije!
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    W700 je povoljan, ja ga imam gazi sve mp3/4 playere na nasem trzistu (mislim na kinobere).
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    prijatelju uzmi k750 i flesuj ga sa w800 softwerom..

    a zasto trazis fon osim W serije

    pa ona je namjenjena za mp3 slusanje
     
  7. gIRFAN

    gIRFAN Aktivista

    NOKIA N91!
    jeste poružna za neke, ali ako nadjes igdje bolji zvuk na slušalicama, a još 3,5 mm jack.... Ludnica. Da ne govorim o kapacitetu Micro Drive od 4 ili 8 GB

    Uzmi neku Symbian Nokiu sa original sluškama. Symbian se da modati tako da dosta možeš dobiti na kvalitetu zvuka. Iskreno W serija SE telefona i nije nešto koliko je hvale. ali nije ni loša generalno.
    Imao sam NOKIA 3650, pa 6600, pa 6630. sad imam N91 (sve Symbian) i mogu reći da NOKIA rules :D
     
  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    "ispod 350KM"...
     
  9. reni90

    reni90 Aktivista

  10. Loki

    Loki Komšija

    Znam da su W dobri ali cisto infromativno me interesovalo ima li nesto da se moze porediti ili da je bolje. ;)


    W810 mi izgleda pravo dobro iako mi je prije bio interesantniji W710, al' W810 izgleda ima bolju kameru. :) Vidjecu koji cu moći jeftinije nabaviti i koliko ću moći izdvojiti kad prodam W300.

    I W850 mi je šminka. :D (počinjem k'o neki klinac kojem je samo izgled mob-a važan...)
     
  11. pac

    pac Komšija

    ma sto se peglati bezveze i prziti bateriju uzmes 3310 i ipod mini i zavren prob! :wink:
     
  12. mahe-vi

    mahe-vi Novi član

    k750i je totalno bezveze mobitel jest nako dobar jer ima mp3 kartica i slicno al nevalja zvucnik muzika se necuje nista naj ti je w800i :mrgreen:
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    samo cu reci da nisi u pravu.. to sto se slabo cuje jest do verzije softwera...
    kod mene je R1CA021is tvarno se dobro cuj, pjacano je samo do 5 jer mi je preglupo da je do kraja i trasti onako seljacki, dok mi jaran ima neku staru verziju softvera koja je izasla medju prvima i cuje se nikako, bas se slabo cuje

    kad spomenu w800 kao sto sam rekao da uradi flash k750 na w800 soft. i eto ga
     
  14. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ima moj rodjak k750 bas mu se dobro cuje!