Dobar, a lagan bežični optički miš?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by ||NeX||, Dec 8, 2005.

  1. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Raja, imam problem. Tražim ima već dva dana sebi novi miš, ali nikako da ga nađem.

    Treba mi precizan (ca. 800dpi), a lagan miš (1 baterija), koji je naravno optički i bežičan na 2m minimalno.

    Svašta sam prerovio, ali najmanje našao testova ovakvih miševa. Pa ako neko ima test ili prijedlog šta bi se to sve moglo uzeti u razmatranje, bio bih zahvalan.

    ps. u obzir ne dolaze oni mali miševi za notebokove, jer mi trebaju dnevno mnogo sati za precizno crtanje
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Đi seven logitek

    [​IMG]

    Ne znam probaj vidi jel tezak .
     
  3. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Hehe, 80eura. Ne bude li ko pero židnut' ću ga od zid. :mrgreen:
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    izvadis mu sve utege s donje strane i mislim da bi trebao biti prilicno lagan.
     
  5. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Sad pročitah da mu baterija jedva drži 24h. Neću ba igrati igrica sa njim, to je zadnje zašta će da mi služi. Ima li šta što "normalno" bateriju troši?
     
  6. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Pa sta ce ti vise, ne mozes 24 sata neprestano raditi na compu, znaci kada spavas stavis da se puni.
     
  7. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Jesi siguran? :lol:
     
  8. Guest

    Guest Guest

    ama što se tiče bežični optički miševa skoro svi imaju veliku slabu manu a to je trajanje baterije
     
  9. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Npr. moj bezicni mis je nekada mogao da izdrzi dan bez punjenja baterije, a sada ga moram cuvati ukljucenog na USB kabal da bi radio korektno.
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    pa ovaj moj iz potpisa radi na 2 baterije po 2 tjedna negdje sa 950mAh baterijama (može i sa 1 baterijom da radi), a upaljen je minimalno 8-9 sati dnevno (posao), a obično doma još jedno 2-3-4 sata.
     
  11. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Ja na poslu imam miš, radim sa njim već tri mjeseca i nisam mjenjao baterije. Nemojte ba tripovati. Rekao sam, ne treba mi gamerski miš koji treba puniti svakih poa sata, nego za ono što sam naveo.
     
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    A ja znam za bežićni miš koji ne treba ni baterije niti nadopunjavanje. Ima uz sebe neku specijalnu podlogu koja ga na neki način puni, podloga je spojena na računar, miš je bežićan i uopće ne traži nikakvo punjenje, košta oko 30KM. A4 Tech marka, vidio u firmi, ne znam model. A lagan.
     
  13. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Znam i ja za to. Podloga mi smeta.
     
  14. Guest

    Guest Guest

    skup i ima mnogo vise dpi-a
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nemoj bez razloga aktivirati stare teme i pripazi malo na datume. :wink: