Dosadna bez!

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by p_adnan, Jan 20, 2004.

  1. p_adnan

    p_adnan Novi član

    Imam standardno, bez kuciste i to mi je malo dosadilo. Razmisljam da ga malo sam promijenim. Da bude malo drugacije od ovih ostalih. Znam da sam vidio u trgovini onu ladicu sto ide sa strane, onu providnu. I da nju ugradim u ovo obicno kuciste i da ubacim jedno dva ona neonska kulera i onu katodu u boji. Moze li to tako kako sam ja zamislio? I moze li se to uopste ovdje nabaviti? I koliko bi otprilike kostalo? :wink:
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    Neonse lampe.... a zasto bi ti komp uopce svjetlio?
    Meni to smeta po noci. A najbolje ce ti biti da sam moddas malo kuciste, refarbas ga, probusis rupe za ventove itd.... :D
     
  3. p_adnan

    p_adnan Novi član

    Nekako to izgleda cool! Negdje sam vidio da se to moze napraviti da ugasis sam preko nekog programa, ali se mora dodatno moddati. Jesi ti nesto mijenjao na kompu?
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    ja sam prozor ugrađivao, sad bi trebo skupit lovu za hladnu neonku i uv reaktivnu boju, pa malo farbat ventove.
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    prozor sam dobio besplatno, tako da ništa nisam uložio... nema smisla ulagati puno love u to. kod nase je neonka oko 100kn, uv ventovi 30kn.