Download brojac skripta

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by SpookyMoO, Jul 20, 2013.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ne znam da li ovo ide u ovu sekciju ali ne znam gdje bi dr stavio.
    Treba mi neka skripta za webserver naravno koja bi brojala koliko se puta neki fajl na serveru downloaduje.Da li neko ima preporuku a da je besplatno naravno?Googlam ali ne znam ni kako tacno da googlam jer ne znam kako tj sta da pretrazim.Dakle,recimo zelio bi nesto tj neku skriptu koja bi bila istovremeno i fajl manager/webdownloader/ a pored samog fajla da stoji br downloada.Nadam se da sam jasan.Nesto slicno kao kod onog android goo managera.
     
  2. Pionir

    Pionir Overclocker

    Neznam moze li ti pomoci Microsoft FrontPage 2003 program, pa googlaj malo sa te tacke ...

    Pise da nudi Session Information ...

    Obzirom da nesto pametno baratas :
    viewtopic.php?f=55&t=30807
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. Mujka

    Mujka Komšija

    treba ti "download counter" mozes u php to napravit samo googlaj
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Hvala na prijedlozima.Ma baratam sa jaranom na nekom android projektu koji je jos u zacetku a o tom po tom,pa nam treba nesto na taj fazon da se prati download i da naravno bude javno prikazan.
    @Mujka: guglao sam download counter nasao par zanimljivih ali ne i besplatnih stvari.
     
  5. Pionir

    Pionir Overclocker

  6. selvin

    selvin Moderator

    Pionir, nije to to, a pogotovo nije to nesto sto se pravi sa FrontPage-om. Kako Mujka rece mozes napraviti u php-u, a ako ne znas, mrsko ti je ili neces da se zamaras nadjes gotovo. Prvi rezultat sa google-a: http://www.phpjunkyard.com/php-click-counter.php i free je.
     
  7. Pionir

    Pionir Overclocker

    :oops:
    Dobro.
    :D
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Hvala Selvine
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Np, ako budes imao problema oko setup-a, javi se, da nacackamo.
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jbg Selvine ovo ipak nije ono sto sam ja mislio.Dakle treba mi nesto sto bi brojalo downloade i da je taj br downloada odmah vidljiv pored fajla na koji se klika da ga skines,dakle nesto sto bi javno bilo dostupno ne samo adminu nego i downloaderu.Znaci kao na ovoj slici samo da pored fajla stoji i broj downloada.Najbolje bi bilo da ima neka skripta koja je i file odnosno directory listing skripta ali i download brojac.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  11. selvin

    selvin Moderator

  12. NaLe!

    NaLe! Aktivista

  13. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    E Nale to je to.Hvala