DSC: Black Shark

Discussion in 'Igre i konzole' started by kolinsb, Mar 11, 2009.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ljudovi, da li neko igra ovu simulaciju? ja se sjeba, ne mogu helisa startovati :evil: pratio sam neki video na jubitu, ali opet nece, kao da onaj lik nesh pritisne da se ne vidi. krene helis da se pali, ali samo stane (prica neki majmun nesh ne ruskom, nish ga ne razumijem). meni se cini, kao da nisam odvrno gorivo ili tako nesh. uzivam u simulacijama FSX mi je pravo sjeo. nasao sam i manual za ovu igru na engl, ali sve se radi preko tastature, pa to bog ne zapamti. sve nesh J+RALT+RSHIFT+RCTRL moras imat' 30 prsta da odradis neku akciju :twisted: :evil:
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Drago mi je da jos ima zainteresovanih :D
    Ja ovo igram od samog izdavanja igre, cak smo osnovali i neku malu "balkansku eskadrilu" (3-4 aktivna pilota sto je zaista odlicno kad skontas da je ovo balkan) pa ako si zaista zainteresovan za buduce igranje ove simulacije ja sam uvijek raspolozen pomoci.

    Možeš upaliti helikopter pomocu kratice Win+Home ali to nije užitak :D

    Imaš na internetu tutoriale kako upaliti, a ako imaš rusku ediciju na DVD-u možeš naci upute u vecoj rezoluciji.
    Ako želiš pomoć pri paljenju, objašnjavanju ili bilo šta slobodno me upitaj na MSN pa cemo se dogovoriti za treninge.

    btw... ako nemaš FreeTrack ili TrackIR onda neces maksimalno uživati :D
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma necu ja nish preko kratica ba :) na FSX sam sve skoro radio džoistikom i misem. slabo sam koristio tastaturu. lakše mi je vizuelno zapamtiti šta znaci koji taster za kontrolnoj tabli, nego sve te silne kombinacije tipki :mrgreen: jos me strasno iritira, sto igra ne radi na win7 :evil: moro sam radi nje na drudi hdd nabaciti XP (uzeo onaj gaming edition na spanskom, sto papa 80MB ram-a) :D imas pm ReNNo ;)