DVD recorder.

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by PKLAT, Jun 16, 2008.

  1. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Hocu sebi da nabavi dvd recorder pa gdje se ima kupit i po kojim cijenama i sad neznam, sta vi mislite je li dobro ulaganje kupovati DVDR.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sa ili bez HDD-a? Ako neces mnogo koristiti PVR funkcije, onda je bolje uzeti PCI karticu za komp. U protivnom imas odlicnih Sony modela u skoro svakoj boljoj prodavnici. Slabo to ko prati, pa je najbolje da odes, zapises sve modele i udaris po googleu.
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Samo nemoj neki Sony model jer se dosta kvare, najpovoljni bez diska ti je samsung DVR-155 ima HDMI, Upscaler itd.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Samsung i dvd player tesko idu pod ruku u istoj recenici. Upscale skoro pa nikakav, spori, cesto se gubi zvuk preko hdmi-ja, postavke se brisu ponekad iz nepoznatog razloga itd. :roll:
    Najslabiji Pioneer sa 160GB diskom bi se mogao naci za nekih 500KM.
     
  5. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Ma bez HDD-a to mi netreba nego da mogu na DVD u real-timeu przit serije i filmove i tako dalje sa TV.Nego u kojim prodavnicama da pogledam.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zaputi se i obidji cio grad. Pogledaj i Panasonic modele ako ih bude - los upscale, ali nema drugih bitnijih problema.
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Naravno da je Pioneer najbolji, pa panasonic ali za malo love radi samsung ko zmaj barem, ovaj stosam ja zeni kupio a gazi li ga gazi.
     
  8. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    THX svima pa cu se spremit jedan dan i obic grad uzduz i poprijeko dok ne nadzem neki povoljan samo da pitam ima li razlike izmedzu LCD i ovog normalnog TV pri snimanju na DVD pomocu recordera ili je razlika u signalu (digitalni i analogni).
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Nema ti veze kakav je tv jer recorder ima svoj tuner.