F.E.A.R?

Discussion in 'Igre i konzole' started by BiceBolje, Oct 23, 2005.

  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Da čujemo utiske? Jel vam prestrašna? Jel vam zapinje?! Jel teško? Mrzite li vi onu curicu?

    Igra je samo takva, odavno nisam ništa igrao u single playeru, a pokušavao sam, ali ne nađoh ništa kvalitetno. Quake 4 sam jučer instalirao, odigrao 20 minuta, izbrisao, igra je debilna za moj ukus. Možda je nekom i F.E.A.R, ali ćete se složiti da je bolja kako god okreneš...
     
  2. X-Factor

    X-Factor Komšija

    F.E.A.R je stvarno extra igra, odavno nije izasao ovako dobar naslov... malo je strasna za moj ukus, ne volim iznenadjenja :lol: steta sto nemam graficku sa recimo 512 MB da se igra kako treba, ali ide na 1024 x 768 sve na maximum osim ono texture resolutiion (ja mislim da je to) to mi stoji na "medium"... Fenomenalno odradjena igra u svakom smislu, a sjenke su daleko najbolje od svega, zna se desiti da se prepadnem sam svoje sijenke :lol: A Quake 4 nisam ni probao nit me interesuje, do sada nisam cuo nista pozitivno vezano za taj naslov... :?: Cekam COD 2, mislim da ce to biti extra stvar.
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    U mene F.E.A.R trza. RAM je kritičan, minimalac mi je. Usko grlo, 6600 ne može ni da dođe do izražaja. Ah da, još Bartoničić na 1,8 GHz.
     
  4. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ma i meni bi trebalo jos 512 MB :lol: Koliko se isplati preci sa ove 9700 na 9800 Pro ? Nemam para za 6600 GT znam da bi ona bila idealan izbor :lol:
     
  5. iskusni

    iskusni Komšija

    igra je zakon
    samo ne mogu texture na max jer nemam 256MB VRAM-a na grafulji (ovo je za SP demo) a najavili su da će optimizirati finalnu verziju pa kad dođe ovdje vidjeću
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Demo bubam u max detaljima 4AA/8AF samo texture na medium.
     
  7. iskusni

    iskusni Komšija

    zbog fear-a ja tražim 6600GT sa 256MB. kad nađem je onda i ja igram 4AA/8AF

    još nešto:
    da li je neko igrao Quake 4?
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    i ja igram f.e.a.r pomalo jer trza sa 256 rama

    a quake je sranje i to veliko

    nije on vidio unreal tounamenta (obicnog)

    stvarno su me razocarali a tolko su pricali...
     
  9. iskusni

    iskusni Komšija

    ja mislio sad će reći Q4 je bomba :eek:
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Cekajte da vam Daimmyo dodje.
     
  11. monK

    monK Komšija

    Bah, djeca, ne uzbuđujem se više,

    fanovi su fanovi, a hard-core fanovi su hard-core fanovi, a ja sam hard-core fan te igre, i surfajući na netu vidim da su stari quakeri poprilično zadovoljni...izuzevši saradnju sa Raven-om, to nekako svi odreda preziru...

    Q4 izgleda ima nesreću da se naslanja na neprevaziđeni Q2 sa pričom, tako da ljudi zamjeraju i npr. to što nije smeđkast, što ima reloading, i ponajviše timski aspekt i vozilice...Generalno i ne liči na Q2, ali ako se uzme u obzir Quake serijal, Q1 je imao demone baš kao Doom, Q2 je donio taj sci-fi osjećaj, Q3 je bio multiplayer...Q4 je nešto potpuno drugo...Svi kažu da je dizajn kibernetičkih protivnika odličan i da igra i nije baš lagana ;), i to je to...

    ovo su zamjerke koje su mi imale smisla, prigovori tipa liči na Doom se ne uzimaju u razmatranje, to su uglavnom novopečeni qaukeri ili Half Lifeovci
    btw, sjećam se kada je igra najavljivana prije 5-6 mjeseci da su isti ovi likovi negodovali

    P.S.
    odoh ja još jednom Quake 2 odadirati...
     
  12. iskusni

    iskusni Komšija

    kažu da je veoma slična DooM-u 3. Ako je tako onda se mora igrati :D
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    nije ovo vidilo dooma
     
  14. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jesam ja. SP je debilan za moj ukus. Nisam se uzbudio ni sekunde.
     
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    UKRO SI MI RIJECI IZ USTA
     
  16. Guest

    Guest Guest

    Daimmyo mogo si jos koji put odigrat Q2 koji ce ti to bit put bogati :D
     
  17. monK

    monK Komšija

    9.

    3 puta na playci, ostatak na PC-u
     
  18. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Svak ima svoje ukuse a meni je Quake4 dobara igra a kome se ne svida nek je i ne igra
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    meni se ne svidja i zato sam je oda deletovo

    kome se ne svidja quake nek igra F.E.A.R.
     
  20. postal dude

    postal dude Aktivista

    need for sped je najbolja igra pogotovo ovaj drugi dio.