Facebook problem !!

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by zippoo, Sep 27, 2013.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Damn.. tnx anyway ali da hocu da objavim na wallu, objavio bi a ne u grupu. Ccc..
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Pa da, ali takve aktivnosti se ne prikazuju svima, to se kao random prikaze nekim userima po nekoj logici :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    To je ono sto je FB skratio prikaz aktivnosti za 70% ili tako nesto pa vidis 30% desavanja na svom wallu. Po kojoj logici kako kazes, ptice znaju. I to mi smeta jer vecinom FB koristim za pracenje sajtova. Svaki dvadeseti post je nekog "prijatelja". Isti problem i sa youtubeom. Ne vidis sve klipove koji su postani od strane kanala koje pratis pa moras nekada maksuz otici na kanal da vidis da li ima sta novo.

    Jedino tviter tu valja pa prikaze sve i svasta sta god da je neko rekao.. ali ne koristim tviter. Ne mozes dva sastaviti da si pita.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Pa za page-ove, mozes dodati u interest list i onda ces vidjeti sve njihove postove, a za prijatelje kad ih dodas u close friends onda vidis sve aktivnosti.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, to je jedno od rješenja za stvari koje pratiš. Mada je podjela u liste malo peglanje, bilo bi zgodnije da imas sve aktivnosti na jednoj listi i prijatelja i sajtova. Ovako ako te zanimaju ljudi listas main wall itd..
     
  6. Pionir

    Pionir Overclocker

    Gdje da nadjem bockanja na facebook-u :) :?:

    Imam mail pise imam 3 bockanja, ali kada kliknem otvori se tamo nesto deseto :|
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

  8. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ih ! ja promjenim samo sliku profila :smt005

    aaaaa gledaj ovo sta pamti ovaj fecabook, Vas je bocnuo/la :
    - prije otprilike 6 mjeseca
    - prije više od godinu dana :smt005