FFX

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Apr 3, 2005.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Za posve nabavljen moramo se cuti na MSN-u da cujesh verziju i kolika je bila cijena :mrgreen:
     
  2. monK

    monK Komšija

    Eh, da ti nije bilo Hamze bega, blanjo bi ti ange cunge sad...
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Trenutno su dva PS2 kuci 8)
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    aj predvece cu na MSN pa se javni.
     
  5. monK

    monK Komšija

    Hehehehe...Eto sad možeš probati napraviti Gay Station 2 SLI....
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    treba mu jos 30 komada na napravi GSCube s kojim su radili renderiranje za Final Fantasy film.
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Zna li kad ce FF Advent Children?
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jos ne. Sigurno ove godine - jedino se to zasad zna. Izlazi na UMD-u i DVD-u [bez kino projekcije nazalost, jer niko ne bi imao pojma sta se desava]. Ali prije nekoliko dana se otvorio americki sajt za Advent Children, tako da je launch mozda jako blizu. Samo nek ostave dijaloge na japanskom bez sinhronizacije, i ja zadovoljan.
     
  9. postal dude

    postal dude Aktivista

    JA TI MOGU ZBAVIT PREKO PIRATSKIH LINIJA AK OCES ,.
    VERY CHEAP.. :D
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Moze Trailere josh je u izradi kad izadje nije problem :mrgreen:
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    moze meni jedan EpisodeIII .avi fajl? :mrgreen: :mrgreen:
     
  12. monK

    monK Komšija

    hajde ba, imat cemo svjetsku premijeru sad u maju..10 dana prije ili poslije, svejedno...
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma znam nego da vidim jel momak kakav carobnjak pa da mi zbavi. :mrgreen:
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Nabavija sam Episode IV,V,VI na DVD-u. Temeljito ponavljam gradivo do III :mrgreen:
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja sam jos u Septembru prosle godine zbavio iz USA sve Star Wars DVD-ove. da vidis razlike u kvaliteti i "glatkoci" zapisa naspram nasih (evropskih) diskova. sto bi rekli nebo i zemlja. jos samo da zbavim Clone Wars i onda idem na Star Trek kolekciju... :mrgreen:
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Ja dam cuo kad izadje Trica onda ce remasterirati sve dijelove 1,2,4,5,6 (vec su snimljene scene sa Natalie Portman koje ce biti ubacene u ''The Return of the Jedi'' i sve fino upakovati u DVD kolekciju.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    to sam i ja negdje cuo. sto se tice kvalitete videa, vise se nema gotovo nista da poboljsa. ova dvd kolekcija je dvaput obradjivana '97 i '04. jedino mogu da isprave neke bugove u prici, scenama i sl. ja bih volio vidjeti Epizodu IV u cistom, neizmjenjenom obliku kakva je bila kad je izasla davne '77 bez ikakvog post procesiranja.
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    A THX?
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U ovoj kolekciji na pocetku svakog filma se prikaze THX animacija gdje kaze "digitally remastered for optimal audio and video performance" - tako da su mozda i implementirali THX u ovoj verziji. Nazalost nemam takvu AV opremu da testiram kvalitetu. Ali Dolby Digital EX je tu u svakom slucaju.
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Nismo na istoj talasnoj duzini THX 1138 je Lucasov niskobudzetni film izdan 1971
    SciFi Predaca Star Wareza. I tesko dobavljiv.