Final Fantasy Advent Children

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neo Bahamut Zero, May 16, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nije bas za ovu sekciju ali eto - Square Enix je potvrdio da dugo ocekivani video nastavak igre Final Fantasy VII izlazi 14.09.2005. Istovremeno ce izaci i Japanska i Americka verzija. Samo se nadam da ce se u obje verzije moci birati zeljeni audio zapis, a ne samo da u Americkoj verziji imate na izbor engleski jezik, i obratno u Japanskoj japanski. Normalno, iz razumljivih razloga nece biti kino projekcija, vec samo na DVD-u (ne spominju se Blu-Ray, HD-DVD i UMD verzije). Pa ko voli nek pocne sada skupljati pare i naruci preko neta kad izadje, jer cemo slabo vidjeti taj komad plastike ovdje na nasim prostorima.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    HooHoo Fucking Hoo

    E ovo je najjaci otvoreni topic :mrgreen:

    Ako postigne komercijalni uspjeh mozda ga ceka i kino verzija.
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    kad spomenu kino verziju
    valjajul sta ff filmovi/film jer sam slucajno vidio final fantasy film kod lipe
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Nece ti se svidjeti vjeruj mi.

    Dosta raje je dalo lose kritike.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Meni se licno svidio, ali je Sakaguchi dosta stvari pokro iz FFVII. Jest da je njegova igra ali ipak ne prolazi svasta.
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    dali da odgledam ili ne?

    imal na dvd-u??
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima. Tehnicki je odlican. Ja preporucujem da odgledas, pa javi kako je proslo "gledanje".
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ok

    dignucu kad budem imo vremena (valjda nece bti pirat)


    posto je kod vas iznajmljivalje dvdova??

    kod nas je u africanu uvijek marka pa ako te potefi orginal il kopija orginal il pirat a petkom i ponedjeljkom je 50% nize znaci pola marke :)

    u play maxu su vecinom orginali i 2km su a kad se dignu dva orginala dobije se pirat dzabe a kad se dignu dva pirata dbijee se treci dzabe (pirati su marka)


    kod lipe su orginali 2km a kopije i pirati marka