firefox pitanje

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by ---, Oct 9, 2005.

  1. ---

    --- Aktivista

    pozdrav
    imam jedno pitanje.
    prije nekih pola godine sam instalirao firefox, i koristim ga stalno, ali ga nisam stavio kao default browser.
    sinoc sam trazio neki crack i otvorio nekih warez stranica, i primijetio sam da je firefox zastopo, nece nista da otvori.
    ja ga ugasim, ponovo kliknem da ga pokrene, ali kaze ko firefox profile already in use please choose or create another profile. to mi se fakat nikad nije desilo.
    i izbrisem ja taj profil (to automatski znaci sve favoritese, cookiese, passworde, history, sve sve...), napravim novi i ovaj put stavim firefox kao default browser. i sad sam posjetio neke stranice, kojih naravno nije bilo u history jer sve je ocisceno, i krenuo sam da se ulogujem kad mi se pojavilo ovo prikazano na slici, oznaceno crvenom strelicom.
    [​IMG]
    znaci, kad upisem prva dva-tri slova svoga username-a on u ovom donjem prozorcicu automatski izbaci citav moj username da kliknem ko ono da ga ima memorisanog. to nije na ovoj stranici samo, vec na svakoj, a prije to nikad nije bilo.
    dakle, ne znam sta je, jer sinoc me bilo hastra da nije kakav virus uletio il sta, i sad jos ovo. znaci, ne kontam zasto mi se to pojavljuje kad nije nikad (mozda je razlog sto sam mozillu stavio kao default??), i otkud uopce moj username memorisan ako sam sve izbrisao.
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    Tools - Options - Privacy - Saved Passwords
    Tools - Options - Privacy - Saved Form Informations

    To iskljuci, i obrisi vec postojece passworde...
     
  3. ---

    --- Aktivista

    evo uspio sam, hvala.