Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Slažem se s tobom!
     
  2. Ziks

    Ziks Aktivista


    + Imao dosta starije gume od Alonsa i Vettela .
     
  3. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Samo mi nešto nije jasno. Zašto je ALonso otišao na treći pitstop? Mislim drago mi je jer je Kimi pobijedio ali ALonso je imao dobre gume, goriva dovoljno, mogao je završiti utrku!
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    vidim spominje se dovoljno goriva,bas su opet uveli dosipanje?
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma nisu, ne znam zasto to garamel spominje. Uglavnom Alonso je mozda i mogao ici na ta dva zaustavljanja, ali nisu tako planirali. Merc je recimo planirao ici na dva zaustavljanja, ali Hamilton jednom ostro zakoci i to znaci promjenu strategije. :mrgreen:
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Niko sem Lotusa i Force Indije nije bio u stanju vozit dva stopa. Hamilton je morao u box, nema to veze sa lockanjem tocka.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ima, napravio je strasan flat spot. Obzirom kad su Mercedesi otisli po prvi put u box na supersoft gumama, da, moglo je to izaci na dva pit stopa.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako je samo sretno stvorenje ovaj petko. Jedva se provukao kroz q1 i q2, i kako kisa pade bolid mu poleti. Ove prve utrke do evrope su uvijek uzasne, ja bih sve to izbacio, posebno australiju i maleziju.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma bezveze samo postavio krugove sa starim gumama u Q1 i Q2, svakako bi uzeo pole ili u najgorem slucaju za njega bio u prvom redu jer u quali-trimu su nenadjebivi.
    Bit ce samo belaj kad poprave balans za race-pace.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kako je glup ovaj Alonso, pa vozac sa njegovim iskustvom bi trebao imati malo vise pameti.
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Generalno u Ferrariju svi su extra glupi, takmice se kako da s*ebu svoga sto efikasnije. :smt005

    Hahaha Hamilton cccc :lol:
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Navika je cudo hehe i djevojka u boxu mu se smije :)
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Haha, koji kralj, kako je prosao kroz McLarenov boks... :lol:


    Lap 27: "Mark is too slow, get him out of the way," demands Vettel on the Red Bull radio.

    Koje deriste.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    [​IMG]
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Lap 51: Rosberg says he can "go so much faster" than team-mate Hamilton, but is told to hold off by Ross Brawn.

    Znaci, cisti No. 2.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Slušaj sad poruke. FUJ. Tako mu i trerba kad nema muda. Webber je jedini sa mudima, ali kakve koristi kad mu uvale tvrde gume. Ovo je baš jadno za gledat.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Webber je danas totalno zasluzio pobjedu, ali dzaba.

    09:46 "Remember this one," says a frustrated Rosberg as he is debriefed on the Mercedes radio.

    Rosberg izgleda nije ni znao da je No. 2. :lol:
     
  18. nFare

    nFare Komšija

    Sav jad i cemer F1 u jednoj utrci, ali neka, ne bi bilo zanimljivo drugacije :lol:

    Ali mi nije jasna kolicina gluposti iz Ferrarija pa pustise Glavu da vrti krugove sa krilom koje struže po stazi.

    Da i Kimi je bio ocajan danas :D
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Boks je bio spreman, vjerovatno njegova odluka da ostane.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Za Alonsa da, ali pitanje je bi li uzeo bodove da je morao dva puta stajat u par krugova, tako kad bolje razmisliš gubitak je u oba slučaja. Za Kimija se ne slažem jer je Lotus imao jako lošu taktiku za njega. Nije imao par krugova na čistom zraku i tada je imao jak tempo, gotovo 1sec brže od GRO. Samo da su se malo stvari posložile P5 bi bio siguran. Najviše mi je krivo što smo se mogli borit za pobjedu, a ispalo je ovako. Nadam se samo da neće padat prokleta kiša u Kini.

    Toliko su plakali za gume, a evo moglo se sa tri stopa komotno.

    Evo Red Bull otkazao timsko fotografisanje :lol: :lol: :lol: