1. NAILS

    NAILS Moderator

    Koji je najjednostavniji nacin da prebacim sa PC-a na laptop neki sadržaj. Ali bi mi trebalo da PC ne zahtjeva aplikaciju. Na laptpu svejedno ali za PC da uploadujem preko neke web forme, ako je moguce.

    Znaci odem na bilo koji PC i uploadujem na laptop preko sajta.
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Zasto nebi koristio Dropbox? Instaliras na Laptopu da ti Synca, a ovamo preko web interfejsa uploadas i automatski ti se tamo refresha.

    Ne znam da li mora biti FTP klijent, ali ono sto si opisao se moze komotno odraditi s Dropboxom.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Dropbox hosta kod sebe a meni treba da ide na laptop direktno.

    Zato kazem kao FTP klijent. Instaliras ga na telefon i onda sa kompa na telefon prebacujem direktno fajlove preko filezila. Ali bi mi trebala web forma da na kompu sa kojeg bi slao na laptop ne bi morao instalirati XY softver.
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa samo sheras taj folder u kojem je sadrzaj, i onda mu sa laptopa pristupis preko
    Code:
    \\IP_PCa\NAZIV_FOLDERA
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ja sam davno koristio nesto preko weba za telefon. Ulogujem se preko browsera i onda samo bacim fajlove/folder.

    Znaci da ne šeram jedan folder vec da random zeljeni fajl samo uploadujem kao na neki cloud host ali da ide na laptop. Probat cu nesto izguglati sa filezila. Mora bit inesto slicno.
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa sa telefona na PC nije problem, instaliras na Telefon AirDroid i eto ga rijesen problem :)