Gainward 4600

Discussion in 'Računari i komponente' started by adinc, Jan 27, 2005.

  1. adinc

    adinc Novi član

    Prodajem graficku Gainward Ti 4600 Ultra 128mb DDR... 061267095
    il [email protected]
     
  2. Spider

    Spider Aktivista

    U kakvom je stanju,da bi mogla zamjena za Asus Ti4200 uz doplatu ?
     
  3. ednet

    ednet Aktivista

    Za koliko je prodajes??
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    ja bih mijenjao 8500 ako ti pase uz doplatu, a i ovaj sa Ti4200 ako si zainteresovan doplatio bih i tebi
     
  5. adinc

    adinc Novi član

    u stanju je kakvom je izasla iz kutije ... nista doplate .... a cjena heh ponudi svoju zadnju pa vidimo ...
     
  6. Spider

    Spider Aktivista

    Ma daj covjece da to prebijemo,sta kazes ?dobijes graficku i nesta love :),hajd ako si se predomislio javi mi
     
  7. X-Factor

    X-Factor Komšija

    evo adekvatna zamjena :lol: GAINWARD Golden Sapmle Ultra 750 X-XP Ti4800SE VIVO 128 MB DDR kutija, kablovi, manual... za tu tvoju. I fali li sta toj kartici posto je to davnooo izaslo AGP 4X kartica ? Ta me nesto vise privlaci nego ova moja jer je to stvarno rijedak primjerak :)
     
  8. Spider

    Spider Aktivista

    AGP 8X 8) .Kupljena u plusu imam i racun ako treba garancija istekla 16 januara ove godine.Radi ko zvijerka,a ta tvoja mene jos vise privlaci i kad bi "prebili" to nekako sto se tice kompa tu bih i stao (nadam se) !!Probao sam je klokati,malo je drzao tako,da bi je kasnije vratio na default i tako radi sve do danas.

    Naravno imam svu "opremu" koja je sa njom dosla...

    Mene interesuje koliko trazis da ti doplatim ???
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nisam siguran da je na tebe mislio :?
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    spideru daj mu petobanku i sretan
     
  11. Spider

    Spider Aktivista

    A fakat :oops: e jebiga,amer me zapricao on je sve kriv :lol: .E jb,a hajd mozda bude i sa mnom trgovao,ko zna !?
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    hajde evo spider musterija da se nekad nesta proda na ovim oglasima :idea:
     
  13. Spider

    Spider Aktivista

    Hajd odluci factoru na raspolaganju sam :wink:
     
  14. iskusni

    iskusni Komšija

    da je meni ta Ti4800 na 335/700
    uuhhh.
    to je žestoko
     
  15. Sleeper

    Sleeper Komšija

    iskusni opet brzash.... nije to velika razlika u performansama(izmedju tvoje i te na 335/700).
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    nije kad ih je vrijeme pregazilo
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    nemoj me za jezik povlačit... kod nas čovjek vrtio na forumu neku igru (ne sjećam se točno, al je noviji naslov tipa hl2) i clockana 4200 uz bok 6600gt... nemoj mi sad efekte povlačit jer ja tupim o čistoj gpu snazi 4200 čipa.
     
  18. iskusni

    iskusni Komšija

    ma ja sam izrazio svoju želju
    razlika između moje i njegove u Far Cry-u je najmanje 5-10 (prosječno možda)
     
  19. iskusni

    iskusni Komšija

    ma ja sam izrazio svoju želju
    razlika između moje i njegove u Far Cry-u je najmanje 5-10 FPS (prosječno možda)
     
  20. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ma necu Ti4200, nema ona potencijala za ovakvog manijaka ko sto sam ja :lol: Kako bolan nema razlike izmedju Ti4200 i Ti4800, razlike je u vise od 100 Mhz memoriju jos i latencije... Mislio sam mijenjati za Ti4600 jer ona moze na 350/800 bez frke, to je bas respektabilno za karticu tog godista. A uz GPU i mem voltage mod moze ona jos :) To je bas kartica ono za kolekcije, unikat.