GALAXY A3 2016-8 CORE CPU INSIDE!??

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by SpookyMoO, May 19, 2016.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Cackao malo fontele novi i kontam da rootam i da pocistim ovo samsung smece od software-a i naletim na jedan thread na xda forumu, konkretnije ovaj: http://forum.xda-developers.com/samsung ... s-t3323419 te lik tvrdi da ustvari umjesto cpu exynos 7578 koji je 4 core, u a3 2016 je ustvari exynos 7580 koji je 8 core.Naravno kod a3 rade samo 4 jezgre ali po ovom postu vise ljudi je uspjelo sa ovim modom da otkljuca i ostale 4 jezgre.Instalirah i ja cpuz i fakat pokazuje exynos 7580 8 core cpu!??Interesuje me da li je neko sa ovim telefonom root radio i probao ovu tvrdnju??Nemam kad da odradim sve i probam pa pitam vas da nije neko slucajno probao?
    Hvala
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ti si ono uzeo telefon u telekomu? Znaci za nasu regiju su sa exynos procesorima.

    Ja ne bih to licno radio zbog baterije. A vrlo je moguce i pregrijavanje.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: RE: Re: GALAXY A3 2016-8 CORE CPU INSIDE!??

    Vidim ovi sto su uspjeli kazu nema jos nikakvih problema.Ma cekacu ja malo to dok jos ostari ako ko prijavi sta.Jeste u bht sam uzeo.

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  4. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pa ne moze nikako isto baterije vuci 4 i 8 jezgri, ima relativno malu bateriju i 1.5gb rama sto ga koci da bi imao neke posebne koristi od 8 jezgara
     
  5. Mujka

    Mujka Komšija

    nece ti to donijet napretka zato nista ne cackaj i kooliraj
     
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: RE: Re: GALAXY A3 2016-8 CORE CPU INSIDE!??

    Ma i necu dirati.Nema smisla :)

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ostavi nešto za kasnije kad počne dosađivati telefon :) nemoj odmah sve na početku ispucati :)
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: RE: Re: GALAXY A3 2016-8 CORE CPU INSIDE!??

    Hehehe dobro si.Kad garancija istekne :))

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk