Gameplays/Walkthroughs

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Aldiin, Nov 10, 2013.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  4. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Druze pozdrav, ovako:
    Master volume igre namjesti da se cuje tvoj glas, ovako se samo stvara buka
    Druga stvar, moras nabaviti bolji sistem za snimanje.
    Treca stvar,snimas walk through za podrucje balkana: Sto bi ja(zamislimo bosanac koji ne zna engleski) gledao tvoj video naspram nekog drugog videa koji je snimo neko sa drugog govornog podrucja?
    Sta hocu da kazem,moras napraviti neki sistem identificiranja,recimo ako je video 1, boris se protiv poision ivy,napravi tagove #poisionivy #namostu..... Znaci dosta vise objasnjavanja,kao u samom videu,tako i u opisu.
    Eto ovo je neko moje vidjenje subjektivno.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Druze tebi hvala ali mikrofon je od 7km naojobicniji tako da :)
    Za konfiguraciju ne znam kuces bolje, i5 3550 i gtx660 Ti, bez problema je igrica maxed outana kad se snima 60fps-a desi se pokoji drop jer igra nije optimizovana, puna je bugova malo procitaj : ))
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    Sve sto je Irhad napisao je dio konstruktivne kritike, sa ciljem da poboljsas ono sto radis. A naranvo, kao i svi bosanci kritiku tesko podnosis - ma kakva da je ona :D

    Pregledao sam jedan WT, cisto onako - ne bas da me zanima igra nego mi se svidja to sto je neko uzeo inicijativu da nesto napravi i odmah sam primjetio da vise cujem betmena kako se kefa tamo nego tebe kako objasnjavas. Nema veze sto je mikrofon jeftin, namjesti to u opcijama, cijena mic-a nema veze sa master volume-om.

    Bolji sistem za snimanje ne znaci bolja konfiguracija "malo procitaj" :)
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ne mora biti live comentary, znaci odradis (snimis) gameplay i onda na to naknadno snimis svoj tutorijal i izmixas u nekom od programa.

    Tako mozes da fino nastimas odgovarajucu jacinu zvuka komentara i gameplaya odvojeno da se sve fino cuje.

    Ovako lose.
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker