Gdje kupiti najjeftiniji Laptop u SA?

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by junuz, Jan 23, 2009.

  1. junuz

    junuz Novi član

    Kao sto u naslovu pise, gdje ima kupiti najjeftiniji laptop u Sarajevu, mislim nov u radnji sa garancijom, jedini uslov je da je DISPLAY: 15.4???

    Pregledao sam mnoge cijenovnike, u vecini radnji su najjeftiniji oko 950KM, znaci imali nesto u rangu 700-850 KM?
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    Re: Gdje kupiti najjeftiniji Lapotop u SA?

    ACER eME520 N070C.023, Celeron CM575 2GHz, 15.4" LCD, 1 GB RAM, 120 GB HDD, DVD+/-RW, LAN, WLAN, Camera, Lin

    865 KM u Tuzli + 10 KM dostava

    garancija 1 god.
     
  3. GV

    GV Komšija

  4. junuz

    junuz Novi član

    Re: Gdje kupiti najjeftiniji Lapotop u SA?

    Da, zaboravih reci da sam jedino vidio taj u Plus-u, morat cu otici do njih da vidim jel ih imaju.
    Predpostavljam da je to to, sto se tice najjeftiniji, vrijedi jos malo sacekati, mozda neko izvuce neku radnju...

    Thanks!
     
  5. GV

    GV Komšija

  6. nivla

    nivla Komšija

    Re: Gdje kupiti najjeftiniji Lapotop u SA?

    ovaj iz ingela je bez pdva, tako da izadje malo vise nego sto si mislio,
    s druge strane hp550 sto se tice baterije jeste daleko bolji izbor(bez problema 3,5h, a ako intenzivno koristis 2,5h), ako ne boluje od broja GHz onda svakako hp550 ima cini mi se u merkuru na otoci neka radnja, bio sa 2GB rama oko 950km za kesh
    ovaj laptop sto je iz plusa dodje ~790 km za gotovinu, tako da mu je razlika u cijeni >100km

    ako me pamcenje dobro sluzi, bio je na akcijama tj vidjao sam reklamu nekog fujitsu siemensa za oko 700km, ali da me ubijes nemam pojma gdje
     
  7. GV

    GV Komšija

    Re: Gdje kupiti najjeftiniji Lapotop u SA?

    Ma pederi jedni, imaju opciju sa i bez PDV-a, defoltno na web-u zadata bez, vidjeh 1T seagate za 200 KM, pa mi se učini nešto jeftino i tek onda vidjeh za PDV opciju
     
  8. junuz

    junuz Novi član

    Re: Gdje kupiti najjeftiniji Lapotop u SA?

    Ma oni ma otoci prodaju Kim Tec-ove racunare, bio sam nedavno i trazio najjeftiniji bio je oko 990 KM neki HP. Do sada mi najvise odogvara ovaj u Plus-u, a planiram na rate uzeti. Ma ne bolujem od nekih GHz, samo da osnovne stvari idu, znam da mogu igrice zaboraviti, tako da posebno i nije vazan procesor. Vise bi volio veci HDD nego jaci procesor.

    Samo da li valja ovaj Acer u Plusu? Slabo ima diskusije o njemu po dr forumima, a ne pise Acer nego eMachines mislim na njemu...
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    eMachines su doslovno prepakovani acer aspire 5715z modeli u jos jeftiniju plastiku sa skinutim web kamerama,bluetooth djidjama i to, prave extra jeftine laptope a da ne ugrozavaju svoj brand,