Gdje se može kupiti optički kabl?

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Ninja, Oct 31, 2008.

  1. Ninja

    Ninja Komšija

    I koliko košta otprilike? Pitao sam skoro svugdje u Tuzli i NEMA. Treba mi za prebacivanje zvuka na surround od kućnog kina.
     
  2. alenpo

    alenpo Guest

    http://schnappundab.evolutionx.at/image ... 4293_0.jpg

    malo sam gledao preko intereneta. ali neznam koja duzina, hocesli marku ili moze i noname.
    sta kazes za taj izgled, veoma jeftin ako nemozes u bosni nac mogu ja jedan iz inostranstva nabavit. Ali mislim da ima i bosna toga samo sto su dobro sakrili. To je mala sala bila. Ali ozbiljno ti prodajem ako zelis toga mogu nabavit.
    ako ti treba jos nesto sto nemozes naci u bosni javi se
     
  3. Ninja

    Ninja Komšija

    Koliko para? Treba mi najmanje tri metra.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Imas u sarajevu kupiti 1,5m oko 4km, a imas i spojnice tako da mozes nastiklati koliko ti treba ja sam napravio 6m. i radi ok.
     
  5. Ninja

    Ninja Komšija

    Gdje tačno? Možda u sljedeću subotu odem u Sarajevo, ali ne snalazim se tamo baš najbolje.
     
  6. Almir

    Almir Komšija

    Ja mislim da imaš u spinu, postoji još jedna firma za koju znam ali radi naveliko tako da...
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa ako si u toj firmi, ucini kolegi sa foruma uslugu, plati u firmi kao da sebi kabl uzimas i prodaj covjeku. :D
     
  8. Ninja

    Ninja Komšija

  9. drdamir

    drdamir Aktivista

    Elektronik centar Titova (033471476), RS elektronik na Dobrinji, ne-znam-kako-se-zove-radnja kod ABC-a na Malti u blizini kafića SSH, moguće u Merkatoru...