Gears of Wars PC recenzija

Discussion in 'Igre i konzole' started by ColdFire, Nov 6, 2007.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sto je najbolje, nije port u pitanju, vec su izgleda radili paralelno sa 'box verzijom.
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    moze biti svasta , ali je pohvalno i fino vidit ovakav primjer
    dosta portova je upropasteno DMC , RE 4 prije svega pa su popljuvani kao IGRE bez razloga .
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Za ovo se ne može reći da je klasični port.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Igra je mrak, leti na 1280x1024 sve na max. Instalacija trazi 12 GB slobodnog prostora i traje oko 20 minuta. Potrebno je napraviti accaunt na Windows Games da bi mogli spasavati progress, D Kontrole su super, lijevi klik pucanje, desni zoom, space je skok/prislanjanje uz zaklon, WASD kretanje.

    Minimalni zahtijevi su:
    • 2.4-gigahertz (GHz) or faster Intel processor, or 2.0 GHz or faster AMD processor.
    • 1 gigabyte (GB) of RAM.
    • 12 GB of available hard disk space.
    • NVIDIA GeForce 6600 or better graphics card, or ATI X700 or better graphics card.
     

    Attached Files:

    • GOW.jpg
      GOW.jpg
      File size:
      94.2 KB
      Views:
      2,614
    • GOW2.jpg
      GOW2.jpg
      File size:
      80.5 KB
      Views:
      2,591
  6. Talnay

    Talnay Aktivista

    Jel neko igrao ovu igru na x1950pro? I kako mu radi?
    Meni ne bas najbolje, moze se igrati, ali zatrza i to dobro, fino radi, pa zatrza, pa radi dobro... Kako kad.. Po meni ne bi trebalo bit problema... Sve ostale igre super rade, samo ta...
    A kod jarana na 7800GTX bolje radi, a inace su karte tu negdje po performansama.
    Nesto nemogu da instaliram ove zadnje drivere 7-11, stalno kaze da instalacija nije moguca, neki error.
     
  7. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Ja igram ponekad gears of war i meni isto tako zatrza, samo kod mene je 8600GT ali ja sam mislio da meni ima i do rama jer imam 1GB, al et vidim da i tebi trza i sa 3 gige...
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    meni je sa 8600GT bez i najmanje trzanja isla, 1280x1024 sve na high :roll:
     
  9. Talnay

    Talnay Aktivista

    Zaista cudno, sjecam se da sam negdje procitao da je GOW na 8600GT radila bez najmanjih problema (zato samo ovo pitao), mora da je bilo to kod tebe, ali vidim da imas 8800GT?!? Ili je to bilo prije??
    Moguce da ne radi bas najbolje sa ATI karticama, al opet kod ovog drugog na 8600 isto trza...
    Prvo sam mislio da je do windowsa, jer mi je stvarno prenatrpan win, vise od dvije godine radi bez ikakvih formatiranja i sl. Masala :)
    al juce kao sto sam rekao probao na 7800GTX, jaranu nasao veoma povoljno i ajd da probamo kod mene, kad ono stvarno puno bolje radi... hmmm... :?: :?: zato me interesuje jel jos ko igrao na 1950pro?
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    jeste OT al nebi ti skodio jedan format , update drajvera i slično :)
     
  11. Talnay

    Talnay Aktivista

    Heheheh, naravno da ne bi skodio format, i namjeravam to uradit jednog lijepog kisovitog dana :p
    Jos nisam probao sa omega driverima... Mozda oni pomognu.. :roll:
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    GoW posto je jel' pravljen na UT3 engineu, najvise pati od streaminga, i to je ono sto kolje performanse a ne graficka. Jos malo pa ce i SCSI biti obavezan za igre.
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    znaci baha jos nisi nasao nesto sto to ispravlja :D
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma kupit kakav kontrolercic i nabacit u RAID0 dva Seagate single platter-a od 250GB. :) To ima da leti. Jedini problem je kontrolercic. :D
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nisam se previse ni trudio. u medjuvremenu stigao PS3, pa mozda uzmem UT3 za njega i rijesim se muka...
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Nedavno sam uzeo 8800GT, GoW sam prekucao dok sam imao 8600GT
     
  17. Talnay

    Talnay Aktivista

    Evo ja je juce prekucao, bez obzira na probleme, igra je dobra, vjerovatno ce bit nastavaka... Probao sa omega driverima, nish... :(