Ghost Recon Online

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Feb 20, 2013.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. RaP

    RaP Komšija

    Igrao sam ja closed betu malo i sad kada je izasla, od svih free to play shootera ova mi je najbolje legla
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako vec imas obicaj probavati free naslove, probaj (ja jos nisam) Heroes & Generals. Izgelda obecavajuce.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Odigrao sam ukupno do sada nekih sat vremena. Iznenadaio sam se kako taktički šuter moze biti zabavan i ovako nesto je trebala biti red orchestra 2. Grafika max i zakucano na 60 FPS. Cover sistem odlicno radi. Treba navikavanja ali je fluidan. Nekada iritira dok se ne uhodas pa vojnik radi nesto sto ne zelis.

    Sa druge strane, prvi veliki minus je sto igra potencira cover sistem a ustvari je third person view. I kada uletiš iza zida koristeci cover, slika u daljini bude muntna. Kada nanišanis bude normalna. Ne mozes stajati u caveru i posmatrati neprijatelja. MNOGO iritira i podje ti se mutiti vid. Ili zatamni da bude crno ili nemoj stvaljati blur. Poslije sam stajao iza zida bez covera i ako znam tada greskom biti izložen.

    Drugi veliki problem jeste pucanje. Ili mozes rafalno ili sporo pojedinacno po jedna metak. Zaboravi na brzo klikanje. Igra ima ustaljeni rate of fire kada pucas pojedinacno pa ti nista ne znaci sto brže klikces. Ja u 90% vremena pucao automatski sto je za ovakvu igru nidje veze. Sta su sa ovim htjeli reci ..stvarno ne znam.

    Sve u svemu dobar naslov i mislim da bi ga trebao probati svaki ljubitelj šutera.
     
  5. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Ne znam, odigram sam jednu partiju kod prijatelja i za razliku od BlackLight Retributiona i nije nešto. Znam da je jedna partija malo da bi se jedna igra testirala i stekao neki dojam, ali trenutno nemam ni vremena. Možda joj kada zavšim maturski dadnem šansu :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Velika je razlika.. nisu iste igre. BL Retribution je arena FPS stil kao COD dok je ovo TPS/FPS timska takticka igra.
     
  7. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Znam, zato mi je BLR nekako i bolji. Više volim kada se igra na malo prostoru, ne moram trčakarti, kada je pre brzo sve :D
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    Upravo tako BL i GhostRecon totalno razlicite igre mada su obadvije zanimljive
     
  9. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Evo sinoč sam instalirao GR i mogu reči da je jako zanimljiva igrao. Iako mi se covering ne sviđa i ono second person, igra je OK.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Stvarno mi nije jasno zasto su ovako pokvarili igru sa blokadom slobodnog pojedinačnog pucanja. To nisam vidio ni u jednoj FPS igri.

    U suprotnom super igra.

    Evo od mene cijela jedna runda:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. Mujka

    Mujka Komšija

    igra je fakat predobra ... a nails meni je ono super sto puca semi automatic :D
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Poprilicno je sport rate of fire koji ima kada pucas semi auto po jedan metak. Pogotovo kada lik pretčavam pa se zaletiš da klikas a ono nista.

    Mozda su skuplje puske drugacije. Ja sam i dalje na defaultnoj.
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    meni skinulo do kraja, i kaže mi neki error bio, ja kliknem da pokušam ponovo i sve ponovo krene. Ja odustao odmah.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni sve ok.
     
  15. Mujka

    Mujka Komšija

    nails sad sam provjerio ova puska na semiautomatic moze pucat i brze barem kod mene :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ni na kraj mi pameti da probam na semi.. to je to, tnx.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobar trailer:



    Ubacena nova mapa te dio gdje se mogu testirati oružja prije kupovine:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    beton igra samo sto nisam imao skim igrati pa je malo glupo kad ljudi nece da idu na objective

    daj kakav klan napravit pa da igramo
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma jaka igra skroz. Malo sam je igrao kako je BF3 bio aktuelan ali mi i sada prolaze kroz glavu neke epic borbe. Zapravo sve su borbe zanimljive bilo gubio ili pobjedjivao. Moras misliti, gurati, taktizirati.

    Ovakva situacija u igri, prajsles, i sada se sjecam partije: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... trz8#t=690

    Nisma sa vremenom ali ako se saberem javim da raspalimo koju.

    Mene je istina otjerala mehanika, tacnije, nestrpljiv sam. Treba navikavanja. Mehainika nije kao kod ostalih igara. Dosta je drugacije.

    Scena recimo trcis pa ti izleti lik. Zaboravi da ces ga ubiti. Postoji dilej dok dignes pusku pa zapuca. Ali kada se ustelis i smiris, kada klizi, svaka partija satisfaction.