Gigabyte Aivia k8100

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Aldiin, Aug 21, 2014.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pozdrav.
    Naime kupio sam ovu tastaturu, služila dobro, onako bila na sniženju, ali opet papreno plaćena.
    I hajvan sestra mala, merak joj čarkati i nekako izvadi i slomi space na tastaturi :shock: ... niti se može zalijepiti nit išta..

    Sad me zanima da li može od neke druge tastature space ili da pitam Gygybite da mi pošalju, šta vi mislite?
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Mislim da ce tu pasati sa bilo koje tastature ovog kalupa. To je tipka standardnog dizajna, na 90% tastatura je ista.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ziv ti meni bio koja je to tastatura otprilike? Eto nagradit cu te necim sta god samo mi pomozi..
     
  4. black

    black Komšija

    Javi se supportu od Gigabyte-a.Poslat ce ti sigurno ali mozda ces morati im uplatiti koji dolar za postarinu.
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nece ti gigabyte poslati nista, samo ce te uputiti na distributera, koji ce ti opet reci da nema od toga nista ili ti se nece ni javiti.

    To je otprilike najobicnija msindustrial/codegen/genius tastatura koju mozes kupiti u svakoj radnji za 8-12 maraka.

    [​IMG]

    A s obzirom da si iz Sarajeva, evo ti jos jedna ideja. Zaleti se u nedjelju na stup i kupi hrpu tastatura za pet maraka, jedna od pet ce odgovarati.