Glajderi za miš

Discussion in 'Računari i komponente' started by NAILS, Mar 20, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li neko slucajno ima set glajdera za bilokoji mis, da se ne cimam zbog ovoga preko ebaya ?

    Znaci one nožice po kojima se kliže:

    [​IMG]

    Ako neko zna pod kojim imenom da pogledam na pinku, bio bih zahvalan.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    nadji "klizave" plastike i napravi :)
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Gledao sma bas nesto mada nece moci bas tako. Ako uzmes plastiku debljine skoro milimetar, moras je malo išmirglati na ivicama da ne zpinje zbog oštrih rezova a ako išmirglas onda ce zapinjati hrapavi dio. Nece biti fluidno. Ako nadjes nesto pliće onda ce zapinjati kućište miša. Nisma iskljucio home made nesto ali ako ima neko za nekih 5-6 markica neke glajdere bilo bi super. Mozfa pogledma ima li starih miševa ili sam pobacao.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Kontaktiraj Logitech i dobit ces ih gratis, meni su slali, samo naglasi da ih nema u BiH kupiti.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Sjetio sam se i njih ali ne znam da li moze mis stariji od 2 godine. Sa druge strane kod mene je mx620 koji se vjerujem vise i ne pravi. Hajde bas cu ih cimnuti da vidim sta kazu.
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Kao sto Vedo rece raskukaj se, i dobijes djeba, meni su poslali komplet za mx revolution.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Poslao sam upit, spominjali su nesto garanciju tamo gdje sam kupio itd itd.. uglavnom javim sta bude a ako neko slucajno ima set glajdera svejedno bih uzeo tako da oglas i dalje važi.

    Takoderj, postoji teflonska traka. Onako kao izolir izgleda. Ako neko zna gdje u ZE uzeti da jav (ili neko ima ideju gdje uopste to pogledati)i. Inace su glajderi teflonski.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ponudili popust od 50%.

    Izgleda da cu se morati cimnuti preko ebaya.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Carevi.. ipak poslali glajdere. Mislim da je sa MX performance. Evo mišonja klizi po novoj podlozi k'o podmazan.

    Moze lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.