Glupi amerikanci

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Thomas Angelo, Sep 8, 2007.

  1. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Ne znam je li postano prije, ali je vrloooo smiješno. Ismijao sam se do bola :lol:
    Tri svjetska rata :lol:

    KLIKNI ME!
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Daj bolan, pogledaj face likovima sto su im pitanja postavljali. U svakoj drzavi imas ovakvih debila.
     
  3. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Evo nisam gledao ovo pri kraju, kad kaže da je presjednik Al-Quaide Arafat :mrgreen: :lol:
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Jesi li gledao Vatrene Ulice mozda?
     
  5. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Ne znam na šta misliš :?
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Mnoga raja te može staviti u kontekst sa amerkiancima nakon tog posta :lol:

    [​IMG]
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  8. ming

    ming Veteran foruma

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


    Kriza ste majke mi;


    Vatrene Ulice je bio projekat TVBIH, Adi Sarajlić je išao gradovima i tražio nepismen/zaostao narod i postavljao im pitanja. Nesta poput videa na prvom linku.


    Al mobster sa IMDB linkom jos se smijem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Usput pregledati i kobajagrande.com. To bi trebalo srusiti stereotipe o "glupim amerikancima".
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    uhh oplakah. "Moje ime je Febo, a ovo su sve vatrene ulice". ahahahaha.
     
  11. burner

    burner Aktivista


    Ni Srbovanje nije na odmet...
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    nisi gledao vatrene ulice :shock:
    sto se tice ovog klipa, ma gledao sam ga hiljadu puta i sad sam,.. ali ne moze se reci da su sve ono bili retardiradi ljudi..
    3svjecak rata, u izraelu izraelski jezik, star wars po istinitom dogadjaju snimani

    kobajagrande su 99% srbi tako da...
     
  13. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    "I put: Ja sam Febo s Cengic Vile, a ovo su vatreni momci!

    II put: Ja sam Febo s Cengic Vile a ovo su zapaljene ulice!

    III put: Ja sam Febo s Cengic Vile a ovo su vatrene ulice!" :smt003 :smt003 :smt003 :lol: :lol: :lol:
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    teško ti nać idiota u zemlji gdje više od pola djece misle da je krava ljubičasta :roll:
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker


    Truuuubaa :smt003
     
  16. ZeuS7

    ZeuS7 Aktivista

    Hahahhaha :D :lol:
     
  17. monK

    monK Komšija

    Vatrene ulice, tudikanome!

    Eh, ja bih volio da ovaj rat hoće stat', ustvari stao je, al' et' ne znam šta drugo da kažem!
    -------------------------------------------------------------------------------------

    Problem sa Vatrenim ulicama jeste to što su glavni "protagonisti" uglavnom bili umno poremećeni likovi.
     
  18. drdamir

    drdamir Aktivista

    Eeee, Febo je legenda kakve nema! On je k'o klinac nabio košarkašku loptu ženi na 17. sprat! A pod "stare" dane nije znao šutnut' loptu ako ne smiri par piva. Nekad je redovno sjedio pred bibliotekom na Čvili s ekipom. Najjača mu je kad je pričao kako je bio u ribi s rajom i uhvatio 5-6 gaga pa ih murija zaustavila i htjela uzet' vozačku. Naravno, prvo sam pomislio da je to zato što su bili cuga, a objašnjenje je to da je auto registrovan na 4+1, a unutra bilo njih trojica i 5 riba...
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Hehe moj ratni kvart ta ulica kod biblioteke. Enivej, jednom ide Febo iz buregdzinice na Otoci i kilom krompiruse u kesi i sretne Focu i ostalu raju kako drmaju stock na klupi kod Adamsa u neboderu. Zatrazi Febo cug kad mu litra stocka ispade i razbi se. Raji krivo, a Febo uze onu krompirusu i nabije je nogom iz sve snage po Adamsu uz povike "jeeebeeem ti i stock i pitu"... :lol:
     
  20. Amash

    Amash Aktivista

    :lol:
    Svaki grad je imao svoje legende. Fare, jedna od Tz legendi. Rat 94-95 godina, Sloboda Dita igra utakmicu u 9-10h ujurto u praznom Mejdanu pred nekih 20-30 gledatelja + igraci na terenu. Dolazi Fare na tribine i urliknu iz sve snage:"Aaaaaaaaaaaaaaeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!", svi se okrecu prema njemu, cak i igraci zaustavljaju igri i gledaju prema njemu ocekujuci sta ce dalje biti. Fare kad vidje da svi gledaju u njega mrtav hladan slegnu ramenima i rece: "Jutros pobjego lav s banje(Tz zoo vrta)." :lol: