Google Chrome - Brisanje searcha

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by aeRo, Mar 24, 2014.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Banalno pitanje ali fakat mi treba pomoc jer ne znam kako da se rijesim ovoga. Koristim Chrome i interesuje me kako da obrisem stvari koje sam pretrazivao. Konkretno kao primjer, na TPB cim unesem slovo D recimo u prozor za pretrazivanje, izbaci mi listu svih proslih searchova koje pocinju sa D a koje sam prethodno kucao. Probao sam sve pobrisati u postavkama, searchove, history, ovo ono.. sve ode, ali to uvijek stoji. Zna li neko kako da to izbrisem, pegla me pravo..

    Hvala.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    menu>settings>advanced settings>clear browsing data. onda izabereš šta hoćeš da brišeš i iz kojeg perioda. ako si logovan na google servise, moraćeš i tamo da izbrišeš history.
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    To sam i radio, uvijek se sve obrise al ovo ostane.

    Evo konkretno na sta mislim:

    [​IMG]

    TPB sam samo naveo ko primjer, jer mi tu izbaci najvise rezultata :smt003
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Ako si logovan tu gdje radis search, moguce da ti daje prethodne pretrage ili mozda pretrage drugih korisnika i ako nisi logovan.
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Nisam logovan ovdje konkretno, a i daje mi neke stvari u rezultatima koje sam pretrazivao na drugim stranicama.
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    To ti je autofill form data kvacica kad brises browsing data.
    Jednostavno oznacis tu kvacicu, gore odaberes "from the beggining of time", clear i zdravo.
    Upravo probao sa tpb-om, i ne ostaje nista.

    [​IMG]
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    E vidis to sam uvijek preskakao, kontao sam da je to ono sto chrome automatski popunjava podatke pri registraciji na sajtove npr. ime adresa br. tel i slicno.. I da ukljucuje to opet cu lupiti delete, nervira me ovaj search history. Hvala druze!
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    Skini sebi LastPass addon, i pamti ti sifre, imas samo jedan 'glavni' pass, a ostale ti cuva i enkriptira, i dostupan je na svim browserima.