Gotova...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by [tota], Jun 14, 2005.

  1. [tota]

    [tota] Aktivista

    ova školska godina. Bilo je uspona i padova ali na kraju sam prošao dobrim uspjehom.
    Tehnički predmeti zadavali su najviše glavobolje (1. razred, Elektrotehnička škola, smjer tehničar za računalstvo).
    Danas sam bio samo na dva sata a ostalo je bilo zajebancija. Ova godina nije bila loša novi prijatelji i teže je bilo ali na kraju ludo je bilo :D
    Danas smo se bili napili pa kad smo dolazili na zadnji sat zamalo nismo se ispovraćali pa bi završili kod ravnatelja...
    Aj malo komentirajte i napište kakva je vama bila ova godina školovanja...
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    Meni zavrsila davno... 20.5.2005 :)

    Zadnji dan je kao i kod svih maturanata...pijan od ranih jutarnjih sati :mrgreen: ... pjevanje po skoli...dernjava... problemi sa profom radi alkohola u razredu :roll: ....

    Sve u svemu ODLICNE 4 godine mog zivota :smt001

    Al sad su najgori dani... MATURA ... 23 imam usmeni dio iz Matematike, Hrvatskog i Informatike... sretno mi 8)
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Buduci da sam na faxu, nisam se nimalo odmarao tokom citave godine, a sudeci po ispitima necu ni do septembra. Mozda i godinu ponovim zbog jednog predmeta, ali nema veze makar cu raditi do slijedece i skuckati para za kakvo auto. Danas propao na usmenom iz maternjeg jezika (opci predmet a koci me da idem u trecu godinu, nidje veze). Moglo je i gore, ali i puno puno bolje.
     
  4. monK

    monK Komšija

    Ko ti predaje taj opći premet?

    Inače, već godinu dana mi treba da položim jedan ispit i da završim smeće...Agonija se nastavlja u četvrtak 16.06.2005.

    Sretno Maiden!!!
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Hvala care, sve najbolje i tebi, a sto se tice profesora, predmet predaje izvjesni Dževad Jahić, mamu li mu njegovu... :x
     
  6. [tota]

    [tota] Aktivista

    Aj sretno vam sa ispitima i dabogda položili te...
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma bice i toga. samo da mi je otic na more da se odmorim ko covjek.
     
  8. monK

    monK Komšija

    Eh, nije da te prepadam, ali znam neke studente psihologije koji su kod njega izlazili po 11 puta, opći predmet (pa im je odsjek dopustio da taj opći predmet prebacuju od prve do četvrte godine), mamu li mu njegovu, to je mitski profesor na našem odsjeku...ali nećemo o tome više...

    hint!

    ako nešto ne znaš, lukavo skreni u off topic, na nešto što znaš, ali da se prelaz ne osjeti...ponekad je to nemoguće izvesti, ali ako osjetiš da to može samo naprijed, skontaće on to, ali cijeni znanje (bar tako se fura)...
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma znam ja sve mitove i legende koje okruzuju doticnog profesora. :mrgreen: ja sam evo cetiri puta vec izlazio. malo mi falilo da juce polozim, al hebga... al pohvalio me da sam ucio. :smt002
     
  10. Spider

    Spider Aktivista

    Guess whose back,back again
    Spider`s back,tell a friend. . . .sa diplomom o zavrsenom skolovanju, koja predstavlja simbol SLOBODE :smt041

    Pozzdrav sa desetog neBaaaa ;)
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Ehehehe evo jednog Svaka cast maystore.
     
  12. Spider

    Spider Aktivista

    Hvala amere!!!Ove ostale uzdrmala "visoka noga". . .ali tako je to.Hajd u zdravlju kume moj ;)
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Navrati nam ba.
    Fali nam narodnjacke spike :mrgreen:
     
  14. Spider

    Spider Aktivista

    E ljudi sad ozbiljno, posto cu ako bog da uskoro na fax (sve su prilike u capajevo) imam pitanje u vezi doma, onog u nedzaricima. . .jesam fino napisao :)!?Interesuje me ako neko slucajno zna kakva je "situacija" dolje ili ako se moze raspitati ;). . .


    Selam :!:
     
  15. monK

    monK Komšija

    valjda capajebo

    al' nema veze, tek si maturirao ima vremena

    za domove znam da imaju neki konkurs

    sad kako to odredjuju ko ce biti u domu nemam blage

    by the way

    čestitam

    sad si dorastao čovjek
    hehehehe
     
  16. Spider

    Spider Aktivista

    Hvala i tebi emile ;). . .Kad sam pitao za situaciju konkretno sam mislio na uslove u domu. . .ali u svakom slucaju thx ;)!!Posto smo na off topicu i tice se skolovanja ako neko zna jos nesta. . .pisiii u bilo koje doba noci LOL

    :lol:
     
  17. monK

    monK Komšija

    uslovi/uvjeti

    pa eto nisu loši
    derneci do g**ova i masa narodnjaka

    atmosfera ko za tebe

    samo ne znam kako ćeš učiti u svemu tome

    by the way
    ja bih da ostanem
     
  18. Spider

    Spider Aktivista

    Sigurno ima citaona :roll: . . .razmislit cu imam jos fore ;)



    poZZ kume
     
  19. monK

    monK Komšija

    ima ima

    a čitaonica puna dobre 3.14-chke

    pa ti sad vidi šta ćeš učiti
     
  20. Spider

    Spider Aktivista


    Nisam bas najbolje shvatio ovo zadnje :roll: !!?