Graficke kartice-procjena

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by jessus, May 25, 2009.

  1. jessus

    jessus Aktivista

    Sapphire ATI HD4770 512MB DDR5 2xDVI LITE 21149-00-20R 215km

    Sta mislite o ovoj grafickoj ,jel dobra za ove igre poput gta IV,mirrors edge itd itd...
    Koju vi graficku preporucujete do nekih 220km? Pozzz :)
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Dobra je za sve igre. Za te pare nema bolje kartice.
     
  3. jessus

    jessus Aktivista

    E jos samo nesto ljudi,znam da ovo nije tema za to ali moram upitati da ne otvaram novu... Zanima me da li CPU INTEL CELERON DualCore E1400 2,0GHz 512KB 800MHz 775 BOX procesor moze na ovu intelovu maticnu plocu : 945GCM478-L pozz :)
     
  4. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Isto kao sto bi neko drugi otisao na google, nasao plocu pa njen support list i onda tebi napisao odgovor, preporucujem ti da to isto sam uradis.
     
  5. GameXstream

    GameXstream Aktivista

    Da se još samo nadovežem,spomenuo si GTA IV.Ta igra više o procesoru ovisi nego o grafičkoj.AL inače kao što je već Dog rekao,nema bolje za te pare!
     
  6. salle

    salle Guest

    sta mislite o ovoj grafickoj..Radeon X1550. 512 MB...
     
  7. GW

    GW Moderator

    Slaba grafička. Dobra nadogradnja za računare Athlon64 generacije ako je nađeš jeftino. Naka te ne zavara tih 512 MB VRAM-a. Na toj kartici to ne znači ništa.
     
  8. jessus

    jessus Aktivista

    narode,trenutna graficka u mene je nVidia GeForce 8600GT GDDR3 256mb,trenutni procesor mi je 2,66 GHz,a konto sam sad uzet CPU INTEL DualCore E5200 2.50GHz, 2MB, 800FSB, LGA775, BOX, da li ce mi to puno pomoci kod igara(na fps mislim) hocel mi se fps ista povecati kod bilo koje igre ,ne samo gta 4...Poz :)
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    2.66GHz, ali koji procesor? Imas 2.66GHz Celerone, ali i 2.66GHz Q6700, razlika je barem 10x u performansama. :lol: OK, ocito nije 2.66GHz quad cim je E5200 upgrade, no svejedno.

    Sto se tice graficke, to je vrlo slabo za danasnje igre. 8600GT je bila spora jos kad je izasla. :lol: