graficki tablet + matematika

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by reni90, Jun 30, 2011.

  1. reni90

    reni90 Aktivista

    Pozdrav
    Treba mi program koji je namijenjen da se rade matematicki zadaci ali pomocu grfickog panela? dakle sa olovkom onom da crtam, pisem i da se to ispisuje na programu?
     
  2. h2o

    h2o Aktivista

  3. reni90

    reni90 Aktivista

    hvala na brzom odgovoru ali ne odgovara mi bas jer moram pisati samo u jednom redu
    meni treba citav ekran da bude samo bijeli papir i onda da pisem po njemu, ali primijetio sam da i ne pisrem tako lose tako da mi ne mora on pretvarati u ljepsa slova i brojeve
    Treba mi sad samo neki jednostgavni program, da mogu znaci preko citavog ekrana da ga razvucem i pisem i onda samo no vi list prebaciti nastaviti pisati pa vratiti na prethodni ako ima potrebe :)
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Pa tebi ne treba onda da racuna, vec samo da pises? :D
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  6. reni90

    reni90 Aktivista

    ma da mislio sam prvo ono sto mi je i postavio link
    medjutim skontao sam da mi ono ne umije dobro preponzati "srakopis" pa sam se predomislio :)
     
  7. h2o

    h2o Aktivista

    Nisam siguran, ali mislim da MS Math uci korinikov rukopis. Tako da trebas ga koristiti dok se ne "navikne" na tebe.
     
  8. reni90

    reni90 Aktivista

    dobar bi on meni bio samo da se moze preko citavog ekrana npr ispisivati, treba mi za pisanje tutorijala ne netu pa zato
    et usput ima li neki dobar jednostavan program za snimanje ovih tutorijala
     
  9. guishen

    guishen Guest

    Ponosni vlasnik XP-Pen DECO 01 Art tablet ...
    Na zalost, nisam imao para za wacoma, ali sa ovim sam itekako zadovoljan. Koristio sam ga na Mac i na WIN10 i nikakvih problema. Radi poput misa, u biti jos nisam nasao aplikaciju di nece da radi.
    Kupljen u xp-pen Službena trgovina https://www.storexppen.com/buy/52.html i placen $ 80 .

    Svakako, preporuka svima koji se prvi put susrecu sa grafickim crtaćim tabletima. Nije skup, velik je baš koliko treba, slim dizajn, jednostavanih komandi i instalacije i kvalitetan.
    Obzirom da crtam ilustracije i stripove, ja ga koristim sa "Manga Studio" programom.
    Ma radi kao sat, sta da kazem jos...